Nie zrobiła obiadu, by sprawdzić reakcję męża. "Mam k***a serdecznie dość bycia kobietą"

Jedna z kobiet postanowiła przeprowadzić w swoim domu eksperyment. Nie przygotowała obiadu, ani nie poruszyła tego tematu przez cały dzień, by przekonać się, jak w tej sytuacji zachowa się jej mąż. Efekt? - Nienawidzę mężczyzn - przyznała na koniec.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest teraz jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, na której użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Dużym powodzeniem cieszą się profile, na których znaleźć można wiele historii z życia wziętych.

Zobacz wideo Praca w korpo? Minimalna pensja? Idealny szef? Zapytaliśmy młodzież o ich wymagania dotyczące pracy

Zrobiła na mężu eksperyment społeczny. "Kobiety naprawdę robią wszystko"

Jeden z takich profili prowadzi Victoria Emes, która postanowiła przeprowadzić w domu eksperyment, by sprawdzić, co zrobi jej mąż, gdy ta nie zrobi obiadu. - Czasami mam już k***a dość bycia kobietą. Chciałam przeprowadzić we własnym domu coś w rodzaju eksperymentu społecznego opartego na płci, aby udowodnić sobie, że kobiety naprawdę robią wszystko, a mężczyźni nie przejmują żadnej pie***onej inicjatywy - powiedziała Victoria na początku wideo.

Anita Werner Tak wyglądała Anita Werner, kiedy zdawała maturę. Fani zachwyceni

Następnie nagrała relację, jak wyglądało ich popołudnie oraz wieczór. O 18:50, kiedy zwykle kończą jeść, kobieta wyznała, że jej mąż otworzył lodówkę i zajrzał do środka dwa razy, jednak nic nie przygotował. O 19:35 przyznała, że jest bardzo głodna, jednak mimo burczącego żołądka postanowiła trzymać się swojego planu. O 20:35, po położeniu dziecka spać, mąż w końcu poruszył temat posiłku. 

Paluszki rybne i frytki. Jemy o 21:00 Trzy godziny później niż normalnie. Nienawidzę mężczyzn

- podsumowała. - No dalej, kto jeszcze gra w tę grę ze swoją drugą połówką? Lubię to nazywać: "Czy będzie czy nie będzie stał na straży patriarchatu?". Tylko jako ostrzeżenie, ta gra pozostawi cię pełną wściekłości i to bez obiadu. Postępuj na własne ryzyko - dodała w opisie.

Reakcja internautek na eksperyment: "Nie mogę uwierzyć, że ludzie tak żyją"

Filmik kobiety odbił się szerokim echem i obejrzany został niemal 600 tys. razy. Pod postem pojawiło się też wiele komentarzy od innych kobiet:

Mój mówi "powiedz mi, co mam ugotować, a ja to zrobię", a decyzja to 90% pracy
Myślenie o tym, co przygotować do jedzenia 3 razy dziennie każdego dnia, jest męczące. Czasami po prostu chcę, aby ktoś inny podjął decyzję
Gdy mówię: "Nie jestem głodna, więc nie gotuję dziś wieczorem", mój mąż nagle też nie jest głodny. Wolałby głodować niż gotować
Nie mogę uwierzyć, że ludzie tak żyją. Dlaczego zdolne, wspaniałe kobiety to znoszą
Zrobiłam tak i to kilka razy. I za każdym razem rozmawiamy o tym, jak robię wszystko w domu

- piszą.

Więcej o: