Zapytała sąsiadów, czy ściszą muzykę. Takiej reakcji się nie spodziewała. "Niektórzy nie mają szacunku"

Pochodząca z Nowej Zelandii matka czworga dzieci poprosiła sąsiadów, aby ściszyli muzykę. Reakcja, z jaką się spotkała, była wstrząsająca. Pomiędzy sąsiadami wywiązała się wielka awantura.

Katelyn Park spotkała się z nieprzyjemną reakcją sąsiadów. Na nagraniu udostępnionym na TikToku widzimy kobietę podchodzącą do płotu, która prosi sąsiadów, aby ściszyli głośną muzykę. Po chwili płot zaczyna się trząść, a kobieta zostaje obrzucona obelgami.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o Lalunie. Jest szansa na zgodę?

Poprosiła sąsiadów o ściszenie muzyki. Została obrzucona obelgami i wyzwiskami

Na profilu KatelynPark widzimy, jak matka tiktokerki podchodzi do ogrodzenia i prosi sąsiadów o przyciszenie muzyki, jednak oni, zamiast spełnić prośbę, zaczynają głośno protestować. Po chwilowej dyskusji w stronę kobiety ktoś polewa płyn z kubka. — Wszystko, o co prosiłam, to żebyście trochę ściszyli muzykę — powiedziała matka Katelyn w stronę sąsiadów.

Po chwili na ogrodzenie wchodzi młody chłopak, który obrzuca ją kolejnymi obelgami i wyzwiskami. Zostaje ściągnięty z ogrodzenia przez kobietę, prawdopodobnie jego matkę, ale pojawia się z drugiej strony, aby dokończyć kłótnię. Pod koniec nagrania widzimy jeszcze dwie kobiety, które usiłują przedostać się na podwórko należące do rodziny Katelyn. Film wzbudził wielkie kontrowersje, a do tej pory obejrzało go 1,4 miliona osób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W komentarzach zawrzało. "Wezwać na nich policję"

Internauci są zdumieni chamskim zachowaniem sąsiadów Katelyn i chętnie komentują umieszczone na TikToku nagranie.

Niektórzy ludzie nie mają szacunku dla innych. Wezwać na nich policję.
Sam lubię słuchać głośno muzykę, ale gdyby moi sąsiedzi podeszli do mnie i poprosili o przyciszenie, zrobiłbym z szacunku dla innych.
Twoja mama jest niesamowita. Sposób, w jaki postawiła na swoim, jest wspaniały.
Więcej o: