Pamiętacie Wiktorię Jasuwienas z "Top Model"? Dziś podbija internet i odnosi sukcesy jako influencerka

Wiktoria Jasuwienas zyskała popularność za sprawą udziału w popularnym programie telewizyjnym, "Top Model". Czym obecnie zajmuje się uczestniczka 11. edycji show? Możemy ją śledzić nie tylko w mediach społecznościowych, ale również spotkać na medialnych wydarzeniach.

Wiele osób zaczyna swoją karierę od udziału w popularnych programach telewizyjnych, które niekiedy dają szansę na rozwój kariery i rozpoznawalność. Niektórzy z powodzeniem korzystają z tzw. 5 minut, aby zaistnieć w show-biznesie. Inni skupiają się na rozwoju w innych dziedzinach. Różne losy spotkały uczestników popularnego formatu "Top Model", a Wiktoria Jasuwienas to jedna z modelek, która wykorzystała swoją szansę.

Zobacz wideo Joanna Krupa mówi, czy „Top Model" jest reżyserowane. Wymowna odpowiedź

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Od udziału w "Top Model" do bycia jedną z najbardziej wpływowych influencerek na TikToku

Wiktoria Jasuwienas dała się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w 11. edycji programu "Top Model". Wystąpiła w jednym z odcinków castingowych, lecz mimo pozytywnej opinii jurorów, nie dostała się do kolejnego etapu show, jakim był bootcamp. Jasuwienas nie poddała się po eliminacji z programu i wciąż rozwijała się, tworząc kanały w mediach społecznościowych. Obecnie jest jedną z popularniejszych TikTokerek w Polsce. Jej konto śledzi już ponad 482 tysiące obserwujących, a ta liczba stale rośnie. Można ją także znaleźć na Instagramie, pod nazwą @jasuwienas.w. Wśród materiałów, które tworzy, znajdziemy nie tylko modowe inspiracje, ale również parentingowe porady.

 

Wiktoria Jasuwienas bierze udział w wielu wydarzeniach. Nominacja do nagrody

Wiktoria Jasuwienas to nie tylko modelka, influencerka, ale przede wszystkim żona i mama. W mediach społecznościowych dzieli się nie tylko doświadczeniami i spostrzeżeniami, a także pokazuje swoje codziennie życie z perspektywy młodej mamy dwójki dzieciaków. Jej treści szybko zyskały aprobatę, a sama influencerka cieszy się zainteresowaniem i sympatią wielu internautów. Bierze udział również w wielu medialnych wydarzeniach, takich jak na przykład targi książek. Została też nominowana jako twórca w kategorii TikTok w plebiscycie #Hashtagi Roku 2023.

Więcej o: