Małgorzata Kożuchowska bez makijażu pokazała brzuch. Forma aktorki? Lepiej usiądźcie

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zaszokowała swoich fanów. Tym razem 52-letnia aktorka podzieliła się zdjęciem, które zrobiła sobie w trakcie domowego treningu, pozując bez makijażu i w krótkim topie odsłaniającym brzuch. Tylko spójrzcie! "Czas dla pani się zatrzymał".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że aktorka jest inspiracją dla wielu swoich fanek, które zachwycają się jej wyglądem i dopytują nie tylko o stylizacje, lecz także sposoby pielęgnacji i dietę.

Zobacz wideo Jak zadbać o siebie, gdy w domu mamy dzieci? Ekspertka ma na to genialny patent

Małgorzata Kożuchowska zachwyca nawet na treningu. Odsłoniła brzuch i pokazała się bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska udostępniła ostatnio na instagramowej relacji zdjęcie, które zrobiła sobie na macie, w trakcie domowego treningu. Aktorka pokazała się na nim bez grama makijażu, ubrana w  legginsy oraz krótki sportowy top, który odsłonił jej brzuch. Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska jest w naprawdę świetnej formie! 

Jesteś jak wino... z wiekiem piękniejsza!
Jesteś boska Kożuchowska
Bardzo ładnie pani wygląda bez makijażu
Czas dla pani się zatrzymał

- piszą internautki oraz internauci pod publikowanymi przez aktorkę zdjęciami na profilu.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_

W czym tkwi sekret wyglądu Małgorzaty Kożuchowskiej?

Aktorka od lat przykłada ogromną uwagę do swojego stylu życia. Dba o aktywność fizyczną oraz dietę. - Trudno jest mi powiedzieć, czy mam jakiś konkretny model odżywiania. Staram się, żeby to była dieta zbilansowana. Od czasu do czasu korzystam z usług cateringu, jestem na pudełkach. Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy, ale nie jestem w tym do końca konsekwentna. Słucham swojego organizmu i kupuję produkty w miejscach, do których mam zaufanie. Dla mnie jest ważne, żeby ta żywność była dobra jakościowo. Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach - zdradziła, odpowiadając na jedno z pytań podczas Q&A na Instagramie. Oprócz tego, aktorka jest fanką nieinwazyjnych metod opóźniających procesy starzenia.

Suplementacja, uważam, że jest bardzo dobra, nieszkodliwa i służy zdrowiu, a oprócz tego właśnie również i urodzie. A oprócz tego wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow any-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie. Od czasu do czasu mezoterapia, masaż Kobido

- powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Więcej o: