Dantejskie sceny w samolocie. Owijała fotele folią, bo chciała lecieć "jak w pierwszej klasie"

Zachowania i pomysły niektórych ludzi po prostu nie mieszczą się w głowie. Tak było właśnie w przypadku tej sytuacji, gdy kobieta postanowiła zrobić sobie w samolocie "pierwszą klasę" z folii spożywczej. - "Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko", "To nie może być prawda" - komentują internauci.

Więcej newsów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, na której użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Można tam znaleźć nie tylko wiele porad, trendów czy trików, lecz także wiele historii oraz sytuacji z życia wziętych, które często cieszą się ogromną popularnością. 

Zobacz wideo Czy żeby w dzisiejszych czasach zrobić karierę, wystarczy być na TikToku? "Aktualnie jest ciężej"

Kupiła trzy miejsca w samolocie i owinęła je folią spożywczą. Wideo hitem w sieci!

Ostatnio na jednym z tiktokowych profili pojawiło się nagranie, które w zaledwie kilkanaście godzin obejrzało ponad 1,8 mln osób. Na nagraniu zainscenizowano sytuację, która miała podobno miejsce naprawdę. Chodzi o pewną kobietę, która lecąc samolotem postanowiła owinąć fotele folią spożywczą, by odgrodzić się od innych pasażerów i czuć się bardziej jak w "pierwszej klasie".

- Ta kobieta kupiła trzy miejsca w ekonomicznej klasie, by utworzyć swoją własną "pierwszą klasę", używając plastikowej folii. Jest to scenka oparta na prawdziwych wydarzeniach. Tak, na prawdziwych wydarzeniach - napisano na udostępnionym wideo. 

Internauci nie wierzą w to, co widzą: "To nie może być prawda"

Wideo jest nie tylko chętnie oglądane, lecz także komentowane. Pod postem pojawiły się tysiące wpisów od internautek oraz internautów, którzy nie mogą uwierzyć, że coś takiego mogło naprawdę mieć miejsce:

Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko...
Poważnie? Jak to w ogóle było możliwe?
A potem musiała iść do toalety
To nie lepiej było po prostu kupić bilet w klasie business?
Byłoby interesujące, gdyby musiała wyjść w nagłym wypadku
To nie może być prawda
Po co to zrobiła, skoro i tak miała te miejsca dla siebie?
Personel pokładowy ma ciężką pracę

- piszą.

Więcej o: