Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na udany związek. Które pary nie są do siebie dopasowane?

Które znaki zodiaku do siebie nie pasują? Niektóre połączenia nie mają prawie żadnych szans na wspólny związek. Przez ich cechy osobowości mogą spodziewać się wielu kłótni i skrajnie odmiennych poglądów. Dowiedz się, dlaczego niektóre pary mogą nie mieć "chemii".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czasami, choć bardzo chcemy z kimś się dogadywać, wydaje się to po prostu niemożliwe. Jak się okazuje, znaki zodiaku mogą mieć na to wpływ. Osoby urodzone pod konkretnymi gwiazdozbiorami często skrajnie różnią się od innych. Pamiętaj jednak, że astrologia nie jest prawdą objawioną. Nie wszystkie jej przewidywania muszą się spełniać.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Połączenie Baran-Skorpion często kończy się fiaskiem. Dlaczego ta para rzadko kiedy tworzy udany związek?

Zodiakalne Barany i Skorpiony rzadko kiedy łączą się w pary. Wszystko przez cechy osobowości, które często u nich spotykamy. Ci pierwsi wyróżniają się swoją wyobraźnią i kreatywnością. Przez swoją fantazję, często naginają prawdę, aby ubarwić swoje opowieści. Choć wydaje się to niegroźne, takie zachowanie kompletnie nie odpowiada ludziom urodzonym między 23 października, a 22 listopada. Skorpiony cenią sobie szczerość, są wyjątkowo pamiętliwe i raczej nie lubią dawać komuś drugiej szansy. Z tego powodu związek z Baranem może owocować wieloma kłótniami i przykrym rozstaniem. 

Kłótnia Znaki zodiaku od spokojnego do nerwowego. Którym jesteś ty?

Rak i Waga — to połączenie jest niezwykle rzadkie. Podejmowanie decyzji może okazać się trudne dla tych związków

Osoby spod znaku Raka cenią sobie przede wszystkim odpowiedzialność. Z tego powodu doceniają ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia i twardo stąpają po ziemi. Waga natomiast ma zwykle problem z podejmowaniem decyzji. Zanim zdecyduje się na konkretny wybór, musi dobrze przemyśleć każdą ewentualność. Co więcej, lubią odkładać wszystko na później. To również potrafi zirytować Raki. Jeśli jednak uda im się pogodzić z różnicami w charakterze, stworzą udany związek.

Te znaki zodiaku są najgorszymi synowymi Znaki zodiaku, które są najgorszymi synowymi. Mają trudny charakter

Strzelec jest hedonistą, Panna realistką. Ta para ma małe szanse na związek

Udanych związków trudno szukać wśród strzelców i panien. Znaki skrajnie się od siebie różnią. Zwykle osoby urodzone między 22 listopada a 21 grudnia stawiają przede wszystkim na zapewnianiu sobie przyjemności. Często nie liczą się z konsekwencjami swoich decyzji, mimo to zarażają innych swoim optymizmem. Panny z kolei cechują się analitycznym umysłem, którego używają do rozważania nad wszystkimi "za i przeciw". Dynamiczny Strzelec nie jest więc ich idealnym kandydatem na partnera.

Więcej o: