Trzy sztuki za 19,99 zł! Zestaw popularnej marki w Biedronce. Zobacz, jakie komplety przygotowały CCC i Sinsay

Biedronka przygotowała dla swoich klientów zestaw marki Kappa, który uzupełni każdą szafę. Inne tego typu komplety widnieją w sklepach Sinsay oraz CCC.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Skarpetki to element garderoby, którego w szafie nigdy za wiele. Warto posiadać wiele różnych egzemplarzy, takich jak chociażby popularne stopki. Sprawdzą się one przede wszystkim w połączeniu z niskimi trampkami lub sneakersami w wiosennych stylizacjach. W sieci sklepów Biedronka możemy obecnie nabyć markowy zestaw.

Zobacz wideo Jak pozbyć się papierosowego zapachu z mieszkania? Oto nasze myki

Skarpetki marki Kappa z Biedronki. Uzupełnij swoją szafę!

Wraz z czwartkiem 18 maja w stacjonarnych placówkach Biedronki pojawił się komplet, który szczególnie wzbudził moje zainteresowanie. Chyba każdy z nas lubi posiadać w swojej szafie markowe ubrania czy dodatki, a mało kto wie, że czasami można nabyć je w popularnych dyskontach.

Mowa tutaj o 3-paku skarpetek marki Kappa, które nadają się do wyjściowych stylizacji lub do zwyczajnego odpoczynku w domu. W komplecie znajdują się trzy pary w czerwonym, zielonym i różowym kolorze o różnych rozmiarach.

skarpetki z Biedronkiskarpetki z Biedronki screen biedronka.pl

CCC także sprzedaje damskie skarpetki. Wygoda najwyższym priorytetem

Popularne "stopki" to doskonały wybór na upalne dni, podczas których krótkie skarpetki stają się prawdziwym wybawieniem. Na stronie internetowej CCC widnieje zestaw marki Sprandi, w których znajdziemy trzy pary w żółtej, białej i niebieskiej barwie. Do wyboru dostaliśmy dwa uniwersalne rozmiary: 35-38 oraz 39-42.

skarpetki z CCCskarpetki z CCC screen ccc.eu

Komplet od Sinsay. Bardzo uroczy model

Ostatnią propozycją damskich skarpetek na wiosenno-letni czas jest zestaw, który dla swoich klientów przygotowała sieć Sinsay. Cechą charakterystyczną tamtejszych skarpetek są piękne, malutkie hafty owoców, takich jak pomarańcza, wiśnia i malina. Do produkcji tych elementów w 70% użyto bawełny. W komplecie, podobnie jak w przypadku poprzednich skarpetek znajdziemy trzy sztuki.

skarpetki z Sinsayskarpetki z Sinsay screen sinsay.com

Więcej o: