Chciał pozbyć się starej kanapy. Gdy ją podniósł, usłyszał nietypowy dźwięk

Stare meble zalegające w zakamarkach naszych domów potrafią okazać się prawdziwymi skarbami. Tak przynajmniej było w przypadku tego mężczyzny. Gdy chciał wyrzucić kanapę, usłyszał ze środka dziwne dźwięki. To, co znalazł, zaskoczyło wszystkich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Najczęściej zastanawiamy się kilkukrotnie, zanim podejmiemy decyzję o pozbyciu się starych mebli z domu. Podczas wynoszenia starego wystroju, warto wytężyć słuch. Ten mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki ze środka kanapy i mocno się zaskoczył.

Zobacz wideo Jak pozbyć się sierści pupila z kanapy? Wypróbuj jeden z paru sposobów

Chciał wyrzucić kanapę. Ze środka usłyszał niepokojące dźwięki

Stare meble potrafią skrywać nie tylko całą masę historii, ale i niezwykle cenne skarby. Przekonał się o tym jeden mężczyzna, który chciał pozbyć się zużytej kanapy. Przygotowywał ją do transportu, gdy spod siedziska usłyszał niespodziewane odgłosy. Żeby sprawdzić, co znajduje się wewnątrz sofy, zaczął rozcinać jej obicie. Nagle spod mebla wybiegła kocica. Ze środka nadal wydobywały się pomiaukiwania. Mężczyzna domyślił się, że pod spodem uwięzione są małe kotki

Właściciel kanapy z miejsca rozpoczął akcję ratunkową. Całość nagrywał jego znajomy. Wewnątrz mebla mężczyźni znaleźli czworo kociąt. Jak sami przyznali, ostatniego "prawie przegapili". W międzyczasie na miejsce wróciła także przerażona mama zwierząt. Na szczęście udało się ją uspokoić. Mężczyźni przekazali niespodziewanych mieszkańców kanapy w ręce organizacji zajmującej się znajdowaniem nowych domów zwierzakom.

Wewnątrz kanapy znalazł niespodziewanych gości. Internauci zachwycili się jego zachowaniem

Akcja ratunkowa rozczuliła użytkowników Facebooka. Pod filmikiem wielu z nich zostawiło miłe komentarze. Część widzów zachwycała się wyglądem zwierząt. Mama maluchów ma trójkolorowe umaszczenie, a jej pociechy skrajnie się od siebie różnią. 

Jaki miks kolorów... Są piękne
Piękna rodzinka. Kocia mama i maluchy wyglądają na zdrowe. Gratulacje Panowie!

Umaszczenie kociąt rzeczywiście może zachwycać. Jedno z nich jest całkiem rude, jedno jest szare, a jeszcze inne ma ciemne futerko. Wideo z miejsca stało się hitem sieci. Można więc się spodziewać, że kociaki szybko znajdą szczęśliwy dom.

Więcej o: