Doda w odważnej stylizacji podzieliła fanów: "Ale wiocha", "Wyglądasz bosko"

Doda po raz kolejny zrobiła niezłe zamieszanie w sieci. Tym razem podzieliła się na Instagramie filmikiem ze ścianki, na którym widać jedną z jej ostatnich stylizacji. Postawiła na trend z początku lat 2000., który powraca! Jednak nie wszystkim się spodobało: "O gustach się nie dyskutuje".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Popularność Dody, odkąd 20 lat temu pojawiła się w show-biznesie, nie słabnie. Wręcz przeciwnie! Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że choć styl Dody bardzo zmienił się na przestrzeni lat, niektóre z jej stylizacji, szczególnie te sceniczne, nadal potrafią wzbudzić wiele emocji.

Zobacz wideo Doda o banie od Górniak. Wyznaje, kogo sama zablokowała. Mówi też o Marinie

Doda zrobiła furorę w odważnej stylizacji z jeansu. Zdania fanów? Podzielone

Doda pojawiła się ostatnio na konferencji Opole 2023 i po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę swoją nietuzinkową stylizacją. Na swoim instagramowym profilu podzieliła się zdjęciem oraz filmikiem, na których w całej okazałości widać jej ubiór. Tym razem Doda postawiła na jeansowy total look inspirowany trendem z początku lat 2000., na który składał się mocno wycięty top, mini spódniczka, wysokie buty oraz kurtka. - Mój mini recital na wielki powrót do Opola już 9 czerwca. Będzie się działo - napisała.

 

Pod opublikowanym przez nią wideo pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Okazuje się, że część osób zachwycona jest stylizacją gwiazdy, a niektórym zupełnie nie przypadła ona do gustu:

Stylizacja SZTOS
OMG, ale cudna kreacja
Jezusie zero stylu... Disco polo muza, disco polo faszyn :/
Wyglądasz bosko!
Wyglądasz jak milion dolarów!!!
Ale wiocha
Nie do podrobienia
Uuuuuu rakieta
O gustach się nie dyskutuje

- piszą.

Doda o swoim stylu sprzed lat. "Słyszałam: to nie jest na czasie, jak ona się nosi, ale kicz"

- Jak zaczynałam karierę 20 lat temu, wszystkie stylistki wielkich czasopism próbowały mnie za wszelką cenę zmienić. Przyrzekam, że za każdym razem, kiedy zapraszano mnie na okładkę magazynu, zawsze niby pod pretekstem "Pokażmy Dodę z innej strony", słyszałam: to nie jest na czasie, jak ona się nosi, ale kicz. Próbowano zdjąć moje ulubione bransoletki, moje amulety, piłować moje paznokcie, zrywać rzęsy, ściągać charakterystyczne dla mnie symbole. Odrzeć mnie z mojego stylu i integralnych dla mnie rzeczy określających wtedy mnie. Nigdy na to nie pozwoliłam, twierdząc: skoro wiecie, że moja osoba sprzeda Wam cały nakład, to uszanujcie mój sposób wyrażania siebie, bo właśnie dlatego to wy zapraszacie mnie, nie ja proszę was - napisała w jednym ze swoich postów na Instagramie.

Więcej o: