Kasia Skrzynecka zgubiła 10 kg w 5 tygodni. Jej dieta nie wszystkim się spodobała. "Oby nie było jojo"

Kilka lat temu Katarzyna Skrzynecka zrzuciła kilka kilogramów. Metamorfoza gwiazdy odbiła się szerokim echem w mediach nie tylko za sprawą zaskakujących rezultatów, ale również metodzie, którą zastosowała, aby osiągnąć swój cel.

Katarzyna Skrzynecka jest znaną aktorką, piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów oraz osobowością telewizyjną, cieszącą się ogromną sympatią wśród widzów. Brała udział w wielu programach telewizyjnych. Była uczestniczką i prowadzącą "Tańca z Gwiazdami" oraz wygrała pierwszą edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo". Później zasiadła w jury programu. Aktorka jest również niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami nie tylko kulisami swojego życia zawodowego, ale również chwilami codzienności. Skrzynecka jakiś czas temu przeszła metamorfozę, której efektami zachwyca w internecie. Warto pamiętać jednak, że każdą dietę należy skonsultować ze specjalistą i niewskazane jest sugerowanie się tylko tym, co stosują gwiazdy.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w 5 tygodni. Aktorka przeszła na ścisłą dietę

Zawód aktora wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. To ciągła praca nad własnym ciałem, z której doskonale zdaje sobie sprawę Katarzyna Skrzynecka. Aktorka jakiś czas temu postanowiła przejść na dietę i zgubić nadprogramowe kilogramy. Wiązało się to również z pewnymi zmianami, których dokonała w zakresie swojej codziennej diety. Aktorka, bowiem zamiast restrykcyjnej diety zastosowała wegańskie detoksy. Co więcej, zmiany nawyków żywieniowych Skrzynecka wprowadzała pod czujnym okiem swojego męża Marcina Łopuckiego, który jest również jej trenerem personalnym. W swoim poście na Instagramie dwa lata temu pisała, jakie produkty dokładnie wyeliminowała:

Ale mięsożercom jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie całkowicie bez tych produktów.
 

Efekty detoksu były widoczne szybko. Już po 5 tygodniach waga Skrzyneckiej zmniejszyła się o 10 kilogramów. Aktorka zaznaczyła również, że jeśli założony przez nią cel zostanie osiągnięty, wówczas powoli i stopniowo zacznie wprowadzać chude mięso, ryby, jajka i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy. Wyznanie Skrzyneckiej wywołało niemałe poruszenie w gronie jej obserwatorów. Pojawiło się wiele skrajnych głosów.

Ciężki czas, ale coś za coś. Rewelacyjnie!
Wygląda Pani niesamowicie.
Nie mogę zrozumieć, po co pisze Pani takie bzdury.
Za szybkie chudnięcie, oby nie było jojo.
 

Co Skrzynecka robi, gdy potrzebuje zrzucić kilka kilogramów? Nie ma mowy o drakońskich dietach

Choć od tego czasu minęło już trochę czasu, aktorka wciąż stara się pozostawać aktywna fizycznie i dba o swój codzienny jadłospis. Aktorka, aby schudnąć, nie stosuje restrykcyjnych diet, lecz wybiera wypoczynek wraz z bliskimi na spacerach czy wyprawach rowerowych. W rozmowie z portalem Wizaż.pl zdradza:

Jeśli zależy mi, żeby dobrze wyglądać i w szybkim czasie schudnąć 3-5 kg, odstawiam słodycze, produkty mączne i przechodzę na wegański detoks. Działa rewelacyjnie.
Więcej o: