Widzisz te znaki? Mówią, że masz przy sobie Anioła Stróża. Czuwa nad tobą!

Część osób wierzy, że każdy z nas ma obok siebie Anioła Stróża, który czuwa, wspiera, a gdy trzeba, kieruje na "właściwą drogę". Po czym poznać jego obecność? Zwróć uwagę na subtelne te sygnały. Na co dzień większość z nas ich nie dostrzega lub przechodzi obok nich obojętnie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Anioł Stróż, duchowy przewodnik, opiekun chroniący od nieszczęścia - każdy nazywa go na swój własny sposób. Są osoby, które twierdzą, że zwracając uwagę na drobne znaki w codziennym życiu, można zauważyć znaki świadczące o jego obecności. Są to jednak wierzenia i trzeba pamiętać, by do tego typu tekstów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Jak dbać o pelargonie? Przepisy na domowe nawozy

4 sygnały, które mogą wskazywać na to, że masz przy sobie Anioła Stróża

Tęcza bez deszczu: Dostrzegasz tęczę w różnych miejscach na zewnątrz, choć nie padał deszcz? A może co jakiś czas pojawia się ona na ścianie, podłodze czy meblach w twoim domu? Zdaniem niektórych jest to błogosławieństwo Anioła Stróża i wyraźny znak, że czuwa u twojego boku.

Znalezione pióro: Od czasu do czasu dostrzegasz na swojej drodze lub w innych miejscach białe piórko? Uważa się, że to właśnie jeden z najczęstszych symboli Anioła Stróża, którymi twój duchowy opiekun próbuje okazać swoją obecność. Ten znak jest szczególnie ważny dla tych, którzy mocno wierzą w swoich opiekunów. 

Chmury o dziwnych kształtach: Niektórzy twierdzą, że anioły jako istoty mistyczne mogą wysyłać znaki za pomocą chmur. Dostrzegasz chmury, które przybierają kształt piórka, skrzydeł lub zwierząt? To może być sygnał, że nie jesteś sama.

Częsta obecność w snach: Anioły mogą się ukazać każdemu w snach. Bardzo często zdarza się jednak, że te marzenia senne, w których pojawia się anioł, zapominane są niemal natychmiast po przebudzeniu. Tylko niektóre z nich zostają w pamięci na dłuższy czas.

Więcej o: