Była u szczytu sławy w latach 90. Teraz skończyła 46 lat! Jak dziś wygląda gwiazda serialu "Zbuntowany Anioł"?

W latach 90. cały świat kochał ją za rolę Milagros w latynoskiej telenoweli "Zbuntowany Anioł". Natalia Oreiro nadal promienieje i wciąż gra w różnych produkcjach. 46-latka ma takż świetny kontakt ze swoimi fanami na Instagramie.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Te filmy i seriale zobaczymy w maju na Netfliksie

Osobom wychowanym w latach 90. tytuł "Zbuntowany Anioł" z pewnością uruchomi wiele wspomnień. Emitowana wówczas opera mydlana była prawdziwym hitem na skalę światową. Głównie za sprawą głównej bohaterki - Milagros, której rolę odgrywała urugwajska aktorka Natalia Oreiro.

W latach 1989-1999 jej nazwisko praktycznie nie schodziło z nagłówków magazynów plotkarskich. Natalia Oreiro rozpoczęła swoją karierę aktorską, będąc jeszcze nastolatką. Gwiazda telenoweli "Zbuntowany Anioł", która przyniosła jej globalną sławę, skończy niedługo 46 lat. Nadal zachwyca urodą i wciąż pozostaje aktywna zawodowo.

 
 

Warto podkreślić, że Oreiro jest nie tylko aktorką, ale i piosenkarką. Jej piosenkę "Cambio dolor" kojarzoną z serialem znają niemal wszyscy. Łącznie gwiazda nagrała cztery płyty i organizowała trasy koncertowe. 

Była wielką gwiazda w latach 90. Polacy kochali ją za rolę w "Zbuntowanym Aniele"

Serial "Zbuntowany Anioł" był uwielbiany przede wszystkim w Polsce. W naszym kraju można było go oglądać od maja 2000 r. przez rok. Urugwajska aktorka odwiedziła Polskę łącznie cztery razy, a w 2019 roku wystąpiła na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

 
 

Dziś - 19 maja 2023 r. - Natalia Oreiro świętuje swoje 46. urodziny. Trudno oderwać od niej wzrok, bowiem wygląda wprost fenomenalnie.

 

Na Instagramie, który prowadzi bardzo aktywnie - pozostając w stałym kontakcie ze swoimi fanami - zgromadziła ponad 1,4 miliona obserwujących. Regularnie publikuje zdjęcia w przeróżnych, często odważnych stylizacjach i makijażach, które z chęcią komentują jej wielbiciele z całego świata.

 

Ostatnie produkcje w jakich wzięła udział, to fil pt. "Naprawmy dziś świat" z 2022 roku oraz dwa miniseriale.

Źródło: Instagram

Więcej o: