Hit na lato w Biedronce! Stylowe okulary przeciwsłoneczne za 35 zł. Podobne w Top Secret i Medicine

W Biedronce pojawiły się modne okulary przeciwsłoneczne. Zostały wyposażone w niezbędne funkcje, chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Stylowe modele wprowadziły także Top Secret i Medicine. Sprawdź je i zabezpiecz swój wzrok latem!

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Okulary przeciwsłoneczne są podstawowym akcesorium latem. To oczywiście modny dodatek, ale też skuteczna ochrona oczu przed nadmierną ekspozycją na słońcu. Przydadzą się nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów. Modne modele za 35 zł zaprezentowała w swojej ofercie Biedronka. Okulary przeciwsłoneczne można dostać też w sieciówkach, przykładowo Top Secret i Medicine.

Zobacz wideo Bose Frames Alto - okulary przeciwsłoneczne i słuchawki w jednym [TOPGadżet]

Okulary przeciwsłoneczne w Biedronce. Modne i dobrze wyposażone

W tym sezonie najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne są wyraziste i duże, nie da się ich przeoczyć. Poza tym nie można też zapomnieć o ich funkcjach. Przede wszystkim wybierając odpowiedni model, należy sprawdzić, czy zostały wyposażone w polaryzację oraz jaką mają kategorię

Te cechy składają się na skuteczną ochronę oczu przed promieniowaniem słonecznym i zostały wykorzystane w okularach Biedronki. Market przygotował aż 19 różnych wersji, z czego jedną dumnie prezentuje na stronie. Ma ona obszerny, dość owalny kształt, oprawki są ciemne i lekko pogrubione. 

Biedronka oferuje aż 19 wariantów okularów przeciwsłonecznychBiedronka oferuje aż 19 wariantów okularów przeciwsłonecznych (fot. Biedronka)

Propozycja Biedronki będzie pasować osobom o mocnych rysach twarzy, przypominających trójkąt. Zaokrąglone okulary wprowadzą do wyglądu nieco delikatności i łagodności. Ponadto prezentowany model ma modny design, pasujący do większości stylizacji, sprawdzi się na wakacjach oraz na co dzień.

Top Secret i Medicine oferują okulary przeciwsłoneczne. Latem trzeba je mieć

Latem warto zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne, można je znaleźć nie tylko w Biedronce i specjalistycznych sklepach. Również Top Secret posiada swoje warianty. Wśród nich dostępnych jest kilka modeli owalnych o dużych, ale prostych oprawkach. Mnie spodobały się te ze złotymi, cienkimi zausznikami. Dodadzą nutę elegancji codziennym stylizacjom

Okulary przeciwsłoneczne dostępne też w sieciówkachOkulary przeciwsłoneczne dostępne też w sieciówkach (fot. Top Secret/Medicine)

Medicine także przygotowało coś na lato. Dostępne są okulary przeciwsłoneczne, podobne do tych z Biedronki, ale o jeszcze prostszych oprawkach, całych czarnych. Z przodu pojawia się niewielki, złoty element. Wyposażono je w niezbędną polaryzację, co poprawia komfort widzenia i chroni przez promieniowaniem UV.

Więcej o: