Poślubiła milionera z Dubaju. 23-latka pokazała, jak traktuje ją mąż

- To już osiem lat razem, a on wciąż traktuje mnie jak królewnę - pisze 23-letnia Linda pod zamieszczonym na TikToku nagraniem, na którym widzimy, jak wsiada do auta z ogromnym bukietem czerwonych róż. Kobieta na co dzień pokazuje swoim obserwatorom, jak wygląda jej życie u boku męża milionera.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jedzenie w ekskluzywnych restauracjach, kupowanie najdroższych ubrań i biżuterii, podróżowanie i przesiadywanie w salonach piękności - mniej więcej tak wygląda życie 23-letniej Lindy u boku milionera z Dubaju, jeśli wziąć pod uwagę tylko nagrania, które kobieta zamieszcza na swoich mediach społecznościowych. Na co dzień dzieli się urywkami wystawnego życia, co jakiś czas pytając swoich obserwatorów: "Jak dajecie sobie radę w centrum handlowym, jeśli to nie jest dubajskie centrum handlowe?"

Zobacz wideo Sylwia Bomba o „Dziewczynach z Dubaju 2". „Doskonale wiem, o jakie dziewczyny chodzi"

23-letnia Linda wymienia wady bycia żoną milionera

Nawet w udanych małżeństwach zdarzają się kłótnie i sprzeczki. Nie zawsze jednak w ramach przeprosin mąż zabiera ukochaną do dubajskiego centrum handlowego z ekskluzywnymi restauracjami, kinem i sklepami z najdroższą biżuterią. W przypadku Lindy tak właśnie było. - Ja na jej miejscu ciągle bym się obrażała - czytamy w komentarzach pod materiałem. 

W jednym z filmików kobieta wskazała jednak na "największe wady bycia żoną milionera". Wśród wymienianych przez nią przykładów znajduje się m.in.: strach przed obrabowaniem, konieczność ciągłego dbania o swój wygląd, dostawanie zbyt wielu prezentów, ciągłe podróże i zazdrość o inne kobiety. W komentarzach nie zabrakło ironii i drwiny; wielu internautom takie problemy wydały się bowiem kuriozalne. 

Ja jestem samotną matką, mam kredyt i dom na utrzymaniu. Jak chcesz to możemy się zamienić
Chciałabym mieć takie "problemy"
Tak mi przykro, musi być ci wyjątkowo ciężko...

- czytamy w komentarzach. 

Internauci nie dowierzają materiałom zamieszczanym na TikToku

Pod urywkami, które prezentują wystawne życie 23-letniej żony dubajskiego milionera, nie brakuje komentarzy, wskazujących na zachwyt, a nawet i zazdrość. Mimo to pojawia się również krytyka za - jak czytamy - całkowite uzależnienie się od męża.

Z kolei pokaźna grupa internautów uważa, że posty Lindy są przekłamane i pokazują jedynie fikcyjną rzeczywistość. "Te idiotyczne filmiki przyciągają uwagę osób, które wierzą, że to prawda. Niewiarygodne. Prawdziwi milionerzy mają gospodynie domowe, kucharzy i ogrodników, a wy jesteście tylko kolejną parą, która próbuje kogoś oszukać" - napisał jeden z użytkowników na TikToku. 

 

Źródła: TikTok, Instagram

Więcej o: