Nowa fryzura Katarzyny Figury podzieliła internautów. "Zawsze pod prąd", "Strasznie"

Katarzyna Figura pokazała się w nowej fryzurze. Aktorka nie boi się eksperymentować z wyglądem i tym razem postanowiła na zmianę koloru włosów. Fani nie kryją swojego zdziwienia w komentarzach.

Katarzyna Figura jest popularną i utalentowaną aktorką filmową oraz teatralną. Dla wielu ludzi jest ikoną kina, nazywana również polską „Marilyn Monroe". W 2023 roku świętowała swoje 61. urodziny. Gwiazda wciąż zachwyca swoją niepowtarzalną urodą oraz wyczuciem stylu. Fani aktorki mogą śledzić jej losy za pośrednictwem prowadzonych przez nią mediów społecznościowych. Zobaczymy na nich nie tylko kulisy życia zawodowego, ale również kadry z prywatnych chwil.

Zobacz wideo Katarzyna Figura: Całe moje ciało przed menstruacją jakby się powiększało [Okres w moim życiu]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa fryzura Katarzyny Figury. Po blond włosach nie ma śladu!

Zmiana koloru włosów często niesie za sobą wiele emocji. Podobnie było w przypadku Katarzyny Figury, która zaprezentowała się swoim obserwatorom na Instagramie w nowym odcieniu na głowie. Przez większość kariery gwiazda była wierna swojej burzy blond włosów, z czasem znacznie je skróciła, jednak pozostawała blondynką. Aktorka zdecydowała się na diametralną zmianę i porzuciła blond, na rzecz mocnej barwy niebieskiego. Uwagę przykuwa również strzyżenie gwiazdy. Włosy Figury są wyraźnie krótsze. W opisie do wpisu zaznaczyła, że powodem zmiany fryzury były stereotypy, których wciąż słuchała:

JUŻ NIE JESTEM BLONDYNKĄ. Znużona toksyczną męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako 'wielka seksowna blondyna', [...] Pociąga mnie błękit. Woda i jej bios – życie. Farbując włosy na niebiesko, daję wyraz znużeniu tym, co stereotypowo kobiece i uznane za seksualne. [...]
 

Katarzyna Figura zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru włosów. Fani komentują

Katarzyna Figura przeszła radykalną zmianę wyglądu, stawiając na ostre cięcie oraz całkowitą zmianę koloru. Efekty metamorfozy spotkały się z reakcją fanów aktorki, na jej profilu na Instagramie.

Odlotowo. Uwielbiam panią w każdej postaci, w każdym kolorze włosów i wtedy, kiedy pani jest naprawdę sobą!
Kobieta jak wino im starsza, tym piękniejsza! Bardziej ponętna.
Pani Kasiu bardzo fajny pomysł na demonstrację, swojego ja.
Zawsze pod prąd!

Niektórzy jednak wyrazili nieco mniej przychylną opinię wobec rezultatów zmiany włosów gwiazdy.

Powiem szczerze brzydko pani w tych włosach.
Strasznie to wygląda.
Więcej o: