Ela Romanowska ograniczyła jeden produkt i schudła ponad 10 kg. "Trzeba to zrobić z głową"

Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą programu "Nasz nowy dom". Na najnowszych zdjęciach z planu da się zauważyć, że aktorka sporo schudła. Okazuje się, że w walce z nadprogramowymi kilogramami pomogło jej ograniczenie jednego produktu. W rozmowie z "Jastrząb Post" ujawniła, co to takiego.

4 czerwca Elżbieta Romanowska skończy 40 lat. Aktorka zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli Jolanty Pietrek w serialu "Ranczo". Grała tam w latach 2008-2016. Oprócz tego mogliśmy ją też oglądać w takich produkcjach jak "Barwy szczęścia", "BrzydUla" czy "Pierwsza miłość". W maju 2023 roku Polsat ogłosił, że Ela została nową prowadzącą programu "Nasz nowy dom". Tym samym zastąpiła Katarzynę Dowbor.

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Elżbieta Romanowska schudła 10 kg. Jaką dietę stosowała?

W ciągu ostatnich kilku lat Elżbieta Romanowska przeszła dużą metamorfozę. Gwiazda zmieniła sposób odżywiania i schudła ponad 10 kg. W rozmowie z "Jastrząb Post" ujawniła, jak jej się to udało. - Ja staram się słuchać swojego ciała. Ono najczęściej podpowiada mi to, na co ma ochotę. Obecnie mam odrzut od wszelkiego rodzaju mięs. Zdecydowanie bardziej smakują mi warzywa, różne owoce, ryby, czasem troszkę owoce morza - powiedziała aktorka.

 

Romanowska ograniczyła jedzenie mięsa. Czy na stałe?

Romanowska wyznała, że jedząc w ten sposób czuje się świetnie. Wyeliminowanie mięsa z jadłospisu sprawiło, że zainteresowała się wegetarianizmem. Na razie ograniczyła spożywanie mięsa do minimum, jednak w przyszłości chciałaby całkowicie z niego zrezygnować.

 

Romanowska podchodzi jednak do tego tematu bardzo rozsądnie. - Trzeba to zrobić z głową. Nie można robić tego na "hurra". Trzeba się wgłębić w temat, dowiedzieć, jakie produkty powinniśmy jeść, żeby zastąpić to, co jednak mięso nam daje - dodała. Gwiazdę obserwuje na Instagramie 107 tys. osób. Ona sama chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z pracy i życia codziennego. Już niedługo będziemy mogli też oglądać Romanowską na szklanym ekranie w programie "Nasz nowy dom".

Więcej o: