Małgorzata Ohme pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. "Ani panna, ani młoda"

Małgorzata Ohme była współprowadzącą kilku popularnych programów, ale od 2019 roku znana jest głównie widzom jako prezenterka "Dzień dobry TVN". 44-latka umieściła na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej, opatrując je wymownym opisem.

Małgorzata Ohme była przez 16 lat związana z psychologiem Rafałem Ohme, z którym doczekała się dwójki dzieci. Później dziennikarka poznała za pośrednictwem aplikacji Tinder Rafała Jakóbiaka. Para nawet się zaręczyła, ale 44-latka zdradziła, że nie planuje na razie uroczystości. Na początku 2023 roku zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w ich związku. Ohme i Jakóbiak przestali obserwować się na Instagramie, a z profilu prezenterki zniknęła większość zdjęć z ukochanym. Choć nie skomentowała dotychczas tych pogłosek, na jej profilu pojawił się dość wymowny wpis. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o Filipie Chajzerze: Cokolwiek by nie zrobił, to generuje kontrowersyjne opinie

Małgorzata Ohme w sukni ślubnej podzieliła się szczerym wyznaniem. "Wzięłam ślub ze sobą"

Dziennikarka opublikowała zdjęcie autorstwa Magdaleny Mizery, na którym pozuje w pięknej sukni ślubnej. Uwagę przykuwa nie tylko kreacja o stroju księżniczki, ale również uśmiech 44-latki. Ohme opatrzyła post długim opisem, w którym zdobyła się na szczere wyznanie: 

Nie wyszłam za mąż i nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze to zrobię. Nie ma to dziś dla mnie znaczenia, choć uwielbiam śluby innych, ale ja wzięłam ślub ze sobą. Zachwyca mnie to zdjęcie. Moja wolność w nim i poczucie szczęścia, pastisz panny młodej, która już nie jest ani panną, ani młoda. (...) Jest dobrze, naprawdę dobrze.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Coś pięknego"

Ohme mogła liczyć na wiele ciepłych słów od fanów. Zachwycali się oni nie tylko piękną kreacją ślubną, ale też energią dziennikarki, którą widać już na pierwszy rzut oka: 

Uwielbiam Panią właśnie za tą pozytywną energię
Piękna panna młoda. Najważniejsze być szczęśliwym
Cudna. I nie mam na myśli, tylko urody - piękno tryska z wnętrza
Coś pięknego. Energia bije ze środka serducha, ale potrzeba pracy.
Więcej o: