Doda w sukience mocno opinającej ciało. Fanka: Oplułam się kawą. Tylko spójrzcie!

Doda doskonale wie, jak zszokować swoich fanów. Tym razem podzieliła się na Instagramie filmikiem, którego chyba nikt się nie spodziewał. Odważna stylizacja Dody to jedno, ale kto towarzyszył jej podczas tego nagrania! - "Kiedyś nie do wyobrażenia", "Piekło zamarzło" - piszą fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln osób, z którymi artystka dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Doda od początku swojej kariery przeszła sporą metamorfozę, a zdaniem wielu fanek i fanów, teraz wygląda nawet lepiej niż przed laty.

Zobacz wideo Doda o banie od Górniak. Wyznaje, kogo sama zablokowała. Mówi też o Marinie

Doda znów zaszokowała. Spójrzcie na to wideo! "Przejdzie do historii"

Ostatnio Doda opublikowała na swoim instagramowym profilu filmik, w którym pokazała jedną ze swoich ostatnich stylizacji. Tym razem postawiła na bardzo dopasowaną, złotą sukienkę, która podkreśliła jej niezwykle zgrabną figurę. Jednak nie tylko odważna stylizacja Dody zaskoczyła ludzi w sieci, lecz także to, kto wystąpił u jej boku na tym nagraniu.

Wyszła za dubajskiego milionera Poślubiła milionera z Dubaju. 23-latka pokazała, jak traktuje ją mąż

- Kochani niech was nie zwiedzie mój wygląd, bo jednak nie idzie w parze mi jakby ruch, więc postanowiłam pójść do profesjonalistki, która ma mnie nauczyć gracji - powiedziała, gdy w kadrze pojawia się Justyna Steczkowska. Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu panie nie miały ze sobą dobrych relacji. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy odnieśli się nie tylko do samego nagrania, lecz także wyglądy Dody oraz Justyny Steczkowskiej:

Za***iste
Można ? Można
Takiego reelsa się nie spodziewałam
No i to jest to
Oplułam się kawą
Dorota... Nie mam nic więcej do dodania!
To video przejdzie do historii
Kiedyś nie do wyobrażenia (wasza dwójka), ale jesteście cudowne
Ten filmik to mistrzostwo
Boskie obie
Skojarzyłaś mi się z Peggy Bundy
Ale dziewczyny macie ekstra figury
Pani Justyna podpisała chyba pakt z diabłem, że po trójce dzieci ma taką figurę
Piekło zamarzło
Ale piękne kobiety

- czytamy.

Więcej o: