Zapomnij o tych szortach! Gwiazdy "Pytania na śniadanie" pokazują, co będziemy nosić latem

Do tej pory twoim ulubionym letnim elementem garderoby były krótkie jeansowe spodenki? Czas najwyższy to zmienić! Przedstawiamy modną alternatywę dla tradycyjnego ubrania na lato, którą zdążyły pokochać już gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie".

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lato to czas, kiedy większość z nas stawia nie tylko na stylowe, ale również wygodne ubrania. Chcąc cieszyć się ciepłymi i słonecznymi dniami, decydujemy się na stylizacje, które zapewnią nam swobodę w poruszaniu się, sprawią, że nasze ciało nie będzie nadmiernie się nagrzewać, a także zapewnią nam szykowny i modny wygląd. 

Do tej pory jako swój ulubiony letni klasyk wskazywałaś jeansowe szorty? Czas najwyższy to zmienić! W tym sezonie warto zainteresować się trendem, który już od jakiegoś czasu zdobywa serca gwiazdPytanie na śniadanie". Ta modna alternatywa nie tylko zaskoczy cię swoją wszechstronnością i uniwersalnością, ale również elegancją! Katarzyna Cichopek i Małgorzata Tomaszewska ten modny element garderoby mają już w swoich szafach! O co dokładnie chodzi? 

Katarzyna Cichopek w najmodniejszych krótkich spodenkach na lato 2023. Jak wyglądają? 

W tym sezonie zrezygnuj z tradycyjnych jeansowych szortów i postaw na… bermudy! Te supermodne krótkie spodenki obecnie zyskują coraz większa popularność. Ich potencjał zdążyły dostrzec już gwiazdy programu „Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek i Małgorzata Tomaszewska znane są z doskonałego wyczucia stylu i zamiłowania do modowych eksperymentów.

Również w tym przypadku panie nie boją się łączyć bermudów z różnymi ubraniami. Ten uniwersalny element garderoby może być noszony przez kobiety w każdym wieku. Co więcej, te stylowe krótkie spodenki idealnie sprawdzą się podczas najróżniejszych okazji. 

 

Stylizacja Katarzyny Cichopek to doskonały przykład na to, że beżowe bermudy mogą stanowić bazę dla niezliczonych letnich stylizacji.  Dobierając do nich białą koszulkę, aktorka stworzyła zarazem prostą i efektowną kompozycję. Zestaw, w którym pokazała się gwiazda, doskonale sprawdzi się zarówno podczas spaceru po plaży, jak również letnich spotkań ze znajomymi na mieście. 

Stylowa Małgorzata Tomaszewska postawiła na elegancką stylizację. Co dobrała do bermudów? 

Natomiast Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na nieco odważniejszą stylizację z udziałem bermudów. Różowe krótkie spodenki prowadząca programu „Pytanie na śniadanie" wystylizowała z marynarką oraz szpilkami w tym samym kolorze. Takie zestawienie doskonale sprawdzi się podczas bardziej formalnych okazji.

 

Nie da się ukryć — różowe bermudy, w których pojawiła się gwiazda, dodają kobiecego uroku, natomiast marynarka i szpilki sprawiają, że całość wygląda jeszcze bardziej elegancko. Cały look ożywiła dodatkowo czarna koszulka, które doskonale kontrastowała z pozostałymi elementami. 

Więcej o: