Kiedyś nazywano ją zbyt wyzywającą, dziś to ubranie noszą panie w każdym wieku. Tak modny trend lansuje Doda

Do tej pory wydawało ci się, że mini spódniczki przeznaczone są wyłącznie dla młodych dziewczyn? Nic bardziej mylnego! Po to modne ubranie mogą sięgać panie w każdym wieku. Co więcej, wiele trafionych stylizacji z tym kobiecym elementem garderoby z pewnością znajdziesz w mediach społecznościowych Dody.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kiedyś często określano ją zbyt wyzywającą, jednak dziś to ubranie noszą panie w każdym wieku! Mini spódniczka, bo właśnie o niej tu mowa, od dawna budzi skrajne i nawet kontrowersyjne emocje w świecie mody. Jeszcze do niedawna uważano ją za zbyt odważną i przeznaczoną wyłącznie dla młodych dziewczyn. 

Jednak dziś podejście do tego trendu znacząco się zmieniło. Kobiety w każdym wieku coraz śmielej sięgają po krótkie spódniczki, tym samym stawiając w swoich stylizacjach na kobiecość i pewność siebie. Jako jedną z gwiazd polskiego show-biznesu, która nie boi się modowych eksperymentów i znana jest ze swojego niekonwencjonalnego stylu, wskazuje się Dodę. Piosenkarka często stawia na mini spódniczki i udowadnia, że są nie tylko wszechstronne, ale również łatwe do stylizacji. 

Na jakie mini spódniczki najczęściej stawia Doda? Jej wybór to prawdziwy strzał w dziesiątkę na lato!

Nie bez powodu Doda już od dłuższego czasu nazywana jest prawdziwą ikoną stylu. 39-letnia piosenkarka wręcz uwielbia odważne modowe eksperymenty. Tym samym inspiruje kobiety w każdym wieku do śmiałych ubraniowych wyborów i przypomina, że najważniejsze jest noszenie tego, w czym czujemy się dobrze i pewnie siebie. Stylizacje artystki to idealny przykład na to, że moda może być wyrazem naszej osobowości. 

 

Piosenkarka doskonale wie, jak podążać za najnowszymi trendami i jednocześnie nie rezygnować z własnego unikalnego stylu. Co więcej, Doda chyba jak żadna inna polska gwiazda, uwielbia mini spódniczki. Wyjątkowo często stawia na te wykonane z jeansu. To wyjątkowo modne ubranie jest doceniania m.in. za swoją wszechstronność i prostotę w stylizacji. Doda, w swoim charakterystycznym stylu, potrafi zestawiać jeansowe mini spódnice z nietypowymi elementami garderoby, tworząc oryginalne i efektowne looki. 

Mini spódniczki nie tylko dla młodych dziewczyn! Coraz częściej sięgają po nie panie w każdym wieku 

Do tej pory wydawało ci się, że to modne ubranie przeznaczone jest głównie dla młodych dziewczyn? Nic bardziej mylnego! Jeansowe mini spódnice mają wiele zalet, dzięki czemu przyciągają zarówno młodsze, jak i starsze panie. Po pierwsze, są one niezwykle wygodne i praktyczne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w codziennych stylizacjach.

 
 

Co więcej, możesz zdecydować się na ubranie jednej z nich także na bardziej formalną okazję — wystarczy dobrze dobrać resztę outfitu. Jeansowa spódniczka mini to prawdziwy must-have na lato 2023!

Więcej o: