Klientka w sklepie zwróciła jej uwagę, że nie ma nic pod bluzką. Ludzie pokochali odpowiedź dziewczyny

Coraz więcej kobiet decyduje się zrezygnować z noszenia dodatkowych ubrań pod bluzką. To z kolei nie zawsze się wszystkim podoba. W takich sytuacjach zdarza się, że ludzie publicznie wygłaszają swoją opinię. Jak zareagować na takie uwagi? Odpowiedź tej influencerki podbiła serca internautów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdy Chiara King weszła do sklepu od razu usłyszała nieprzyjemne uwagi jednej z klientek. Starsza kobieta skrytykowała jej decyzję o wyjściu z domu bez dodatkowego ubrania pod bluzką. Influencerka postanowiła podzielić się tą historią na TikToku. Odpowiedź dziewczyny okazała się niezwykle trafna.

Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka stanika wystają ci spod bluzki? Wystarczy ten jeden trik

Poszła do sklepu bez niczego pod bluzką. "Uważam, że to niestosowne"

Chiara King jest znaną influencerką. Jej tiktokowy profil obserwuje ponad 3,7 miliona użytkowników. Dziewczyna jakiś czas temu postanowiła, że podzieli się z nimi nieprzyjemną sytuacją, która spotkała ją w sklepie. Chiara jest jedną z kobiet, które zrezygnowały z noszenia niewygodnych ubrań na co dzień. Właśnie z tego powodu jedna ze starszych klientek zdecydowała się zwrócić jej uwagę. - Uważam, że to niestosowne. Powinnaś mieć na sobie stanik - cytowała tiktokerka. Odpowiedź dziewczyny zaskoczyła wiele osób.

Chiara zdecydowała się odpowiedzieć kobiecie za pomocą słów piosenki. W nagranym przez nią filmiku można usłyszeć, że "nikogo to nie obchodzi, nikt już tak nie myśli". Co więcej, influencerka stwierdziła, że taką postawę prezentuje generacja Z do której należy. W komentarzach pod postem wiele osób potwierdziło tę tezę. 

Użytkownicy poparli jej odpowiedź. "Jak mogę wysłać to do każdej osoby w średnim wieku?"

Odpowiedź Chiary spotkała się ze sporą aprobatą. Wiele osób zostawiło komentarze, w których w pełni zgadzają się z opinią influencerki. Ponadto chcą ją przekazać dalej.

Jak mogę wysłać to do każdej osoby w średnim wieku?
Mój starszy przełożony ucichł, po tym, jak mu to pokazałam
Po co w ogóle tam patrzy?
Więcej o: