Odśwież wnętrze za 17,99 zł Ten zestaw z Biedronki to prawdziwy HIT. Podobne okazje w Castoramie i Obi

Biedronka kolejny raz zaskoczyła swoich klientów. Obok spożywczych, ogrodowych czy modowych propozycji tym razem dyskont przygotował dla nas... zestaw akcesoriów malarskich w świetnej cenie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wbrew pozorom Biedronka to naprawdę bardzo ciekawy dyskont, w którym jak się okazuje, można znaleźć mnóstwo przydatnych przedmiotów. Dokładnie od poniedziałku 22 maja w stacjonarnych placówkach nabędziemy zestawy malarskie. Od czasu do czasu warto zmienić kolor w sypialni czy kuchni, a dzięki kompletowi z Biedronki można zrobić to przy niewielkim nakładzie finansowym.

Zobacz wideo Jak pozbyć się kamienia z kabiny prysznicowej? Oto domowy sposób bez detergentów

Zestaw malarski z Biedronki. Niepowtarzalna okazja

W dzisiejszych czasach kobiety bardzo często decydują się na samodzielne pomalowanie pokoju, wybierając ulubiony kolor. Bardzo dobrze, nie ma w tym nic trudnego. Jeśli w najbliższym czasie planujesz niewielki remont, to być może przyda ci się zestaw akcesoriów malarskich, który dostaniesz w sklepach Biedronki. Marka przygotowała kilka wariantów, w których znajdują się m.in. wałki, kuweta oraz folia zabezpieczająca.

zestaw z Biedronkizestaw z Biedronki screen biedronka.pl

Castorama także sprzedaje podobne zestawy. Praktyczne i uniwersalne

Na stronie internetowej Castoramy także znalazłem komplet, który sprawdzi się przede  wszystkim podczas renowacji mebli lub malowania wąskich modułów, takich jak ościeżnica drzwi. Zestaw składa się z wałka, dwóch wkładów oraz kuwety malarskiej. Pracując na niewielkich powierzchniach, taki zestaw może okazać się niezbędny.

zestaw z Castoramyzestaw z Castoramy screen castorama.pl

Komplet malarski z Obi. Zrób to sama

Ostatnią propozycją takich kompletów jest zestaw popularnej sieci marketów budowlanych Obi. W tamtejszym produkcie znajdziemy kuwetę o wymiarach 15 cm x 27 cm, dwa wałki malarskie z uchwytami oraz płaski pędzel 50 mm. Wykonywanie wszelkich prac remontowych, obejmujących malowanie, stanie się przyjemniejsze dzięki wymienionym elementom.

zestaw z Obizestaw z Obi screen obi.pl

Więcej o: