On ma 51 lat, ona 31. Od 7 lat tworzą zgrany duet. "Nie ma nic piękniejszego"

Mimo że dzieli ich aż 19 lat, oboje od 2016 roku tworzą najbardziej tajemniczą parę polskiego show-biznesu. Połączyła ich wspólna pasja, a także osobiste doświadczenia. Jak wygląda historia ich relacji?

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk są małżeństwem od ponad trzech lat i uchodzą za jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Pilnie strzegą prywatności i nie udzielają wspólnych wywiadów. Rzadko pojawiają się razem na czerwonym dywanie. Jak wygląda historia miłości Karoliny Szymczak i Piotra Adamczyka?

Zobacz wideo Piotr Adamczyk niczym bohater "Kodu da Vinci". Zobacz zwiastun "Wrobionego"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małżeństwo owiane tajemnicą. Aktorska para pilnie strzeże prywatności

Oboje mają za sobą nieudane związki i zakończone małżeństwa. Karolina Szymczak oraz Piotr Adamczyk nigdy nie zdradzili, kiedy dokładnie i w jaki sposób się poznali. Informacja, o tym, że są razem w związku, trafiła do mediów dopiero w 2018 roku, kiedy już od dwóch lat tworzyli parę. Chociaż dzieli ich 19 lat różnicy, nie stanowi to dla nich przeszkody. Połączyło ich aktorstwo. Początki relacji nie należały jednak do najłatwiejszych z uwagi na dzielące ich kilometry.

 

Gdy ich uczucie kwitło, Karolina Szymczak rozwijała wówczas karierę w Hollywood. Na koncie aktorka ma już m.in. rolę u boku Dwayne'a Johnsona w adaptacji przygód mitycznego bohatera Herkulesa, czy w filmie "Babilon", gdzie pojawiła się u boku Brada Pitta, a sama produkcja znalazła się wśród nominowanych propozycji do Oscarów. W pewnym momencie Piotr Adamczyk także zaczął rozwijać karierę w Stanach Zjednoczonych. Zagrał jedną z ról w serialu Marvela "Hawkeye". Para jest dla siebie również prawdziwym wsparciem. Gdy pojawili się na premierze produkcji, w której wystąpił Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak nie kryła emocji i w poście na Instagramie napisała:

Zaskoczy Was ten aktor jeszcze! Ja od dzisiaj jestem jeszcze większą fanką (o ile da się być jeszcze większą). Jestem mega dumna. To była piękna premiera!
 

Od 7 lat tworzą zgrany duet. "Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą"

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk pobrali się 29 czerwca 2019 roku. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami, dzięki czemu parze udało się uniknąć zainteresowania mediów. Informacja trafiła do publicznej wiadomości dopiero rok później za sprawą samej aktorki, która z okazji pierwszej rocznicy opublikowała na profilu na Instagramie post, do którego załączyła zdjęcia wraz z mężem. Post opatrzyła wymownym opisem, jak cytuje magazyn Viva.

Pierwsze koty za płoty. Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie.
 

Obecnie na próżno szukać wspomnianych zdjęć ślubnych pary, gdyż jakiś czas później Szymczak usunęła je z profilu. W lipcu 2019 roku adoptowali ze schroniska suczkę o imieniu Zora. Ostatnio para świętowała czwartą rocznicę ślubu. Na Instagramie aktorki z tej okazji pojawił się post. 

 
4 rocznica - kwiatowa, niektórzy też mówią, że owocowa. Ja mam kwiatów z tym Panem pod dostatkiem, bo gdyby nie był tym, kim jest, to na pewno byłby ogrodnikiem. [...] Dziękuje za to, że mogę dzielić życie z przyjacielem, nie ma nic piękniejszego. Jedyne co mogę powiedzieć, żeby nie było aż tak cukierkowo, to, to, że do tej przyjaźni dochodziliśmy długo, ale skutecznie.
Więcej o: