Tyle zarabiają gwiazdy "M jak miłość". Kwota za jeden dzień? Lepiej usiądźcie

"M jak miłość" to od lat jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce, który gości na ekranach telewizorów już od ponad 20 lat. Wiele osób zapewne zastanawia się, na jakie zarobki mogą liczyć największe gwiazdy serialu. Okazuje się, że kwoty są zaskakujące! Czyja stawka jest rekordowa?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

"M jak miłość" to serial, którego pierwszy odcinek wyemitowany został jesienią 2000 roku. Jest to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który obecnie liczy ponad 1700 odcinków. To właśnie m.in. dzięki roli w tej produkcji, wielu początkujących przed laty aktorów, jak Katarzyna Cichopek czy bracia Mroczek, zyskało popularność. Na jakie wynagrodzenie mogą zatem liczyć po latach wcielania się w jedne z głównych ról? 

Zobacz wideo Praca w korpo? Minimalna pensja? Idealny szef? Zapytaliśmy młodzież o ich wymagania dotyczące pracy [SONDA]

Ile zarabiają aktorzy z "M jak miłość"? Kacper Kuszewski: No, to są takie kwoty

Gwiazdy raczej niechętnie rozmawiają o swoich wynagrodzeniach. Czasem zobowiązują ich do tego umowy, a czasem wolą po prostu te osobiste informacje zachować dla siebie - nic w tym dziwnego. Są jednak i tacy, którzy decydują się poruszyć ten temat publicznie, zaspokajając ciekawość fanek i fanów. Wcielający się przez lata w rolę Marka Mostowiaka, Kacper Kuszewski wyznał, że w trakcie pracy na planie serialu zarabiał pięć tysięcy złotych miesięcznie. 

Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? Pięć tysięcy miesięcznie? I to jest brutto, czyli odliczcie podatek, prowizję agencji. No, to są takie kwoty

- powiedział w podcaście "Wykolejeni".

 

Ile zarabiają aktorzy z "M jak miłość"? Niektóre kwoty robią wrażenie! "To z pewnością jedna z najwyższych pensji w serialu"

Okazuje się, że wynagrodzenia aktorów dość wyraźnie różnią się od siebie. Jak ustalili reporterzy "Super Expressu", Anna Mucha może zarabiać nawet 8 tys. zł za jeden dzień zdjęciowy. - Według naszych ustaleń teraz będzie pojawiała się na planie 15 dni, co jak łatwo wyliczyć, daje 120 tysięcy złotych. To z pewnością jedna z najwyższych pensji w serialu - przekazał "Super Express". Na podobną kwotę może liczyć również Katarzyna Cichopek czy bracia Mroczek, którzy za dzień pracy na planie zarabiają ponoć około 6 tys. zł.

Więcej o: