Rozstała się z mężem po 24 latach. Dziś ma 55 lat i wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Ninette swoją metamorfozę rozpoczęła po tym, jak rozwiodła się z mężem i obecnie jest w lepszej formie niż 18 lat temu. Twierdzi, że "w że każdym wieku można zmienić swoje życie". - "Starzejesz się wstecz", "Niesamowita przemiana" - piszą internautki pod jej zdjęciami.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Ninette jest 55-letnią instruktorką fitness i trenerką personalną. Jednak nie zawsze tak było. Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy po 24 latach małżeństwa rozstała się ze swoim mężem i postanowiła zmienić swoje życie. 

Zobacz wideo Jak zacząć ćwiczyć, kiedy mamy w domu dzieci? "Nie traktujmy rowerka jako wieszaka na ubrania"

Rozstała się z mężem i przeszła metamorfozę. "Ludzie często są zszokowani tym, ile mam lat"

55-latka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie pokazuje swoją przemianę i motywuje innych. - Tak, jestem pobłogosławiony dobrą genetyką, ale sama genetyka nie zaprowadzi cię tak daleko. Przez te lata... wiele, wiele lat, konsekwentnie wkładam pracę i stawiałam za priorytet moje treningi - przyznała pod jednym ze swoich postów. Jak sama przyznaje, trening siłowy sprawił, że nie tylko wygląda młodziej, lecz przede wszystkim czuje się świetnie.

Beyoncé kupiła najdroższy w historii dom w Kalifornii. Cena? Wybory kopertowe to przy tym pikuś (zdjęcie ilustracyjne) Beyoncé kupiła najdroższy w historii dom w Kalifornii. Cena zwala z nóg

Ludzie często są zszokowani tym, ile mam lat. Zawsze dziwnie patrzą na mnie i moje dzieci, kiedy jesteśmy razem. Ponieważ nie wyglądam tak, jakbym była ich matką. Myślą, że jesteśmy dalszymi krewnymi. Niedawno byłam sprawdzana przy zakupie alkoholu

- powiedziała w rozmowie z Daily Star. - Moje dzieci w tym roku będą miały 26, 28 i 35 lat. Czuję się pewna siebie i pełna energii, ponieważ jestem wysportowana. Moim zdaniem, jeśli wyglądasz pięknie, czujesz się lepiej - dodała.

 

Ludzie w sieci są zachwyceni jej przemianą

Pod publikowanymi przez Ninette zdjęciami na Instagramie regularnie pojawia się wiele komentarzy. Internautki oraz internauci nie kryją swojego zachwytu nad wyglądem i metamorfozą 55-latki:

Kwitniesz!
Starzejesz się wstecz
Niesamowita przemiana
Wyglądasz cudownie
Jesteś najpiękniejszą kobietą w środku i na zewnątrz

- piszą.

Więcej o: