Rozstała się z mężem po 24 latach. Dziś ma 55 lat i wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Ninette swoją metamorfozę rozpoczęła po tym, jak rozwiodła się z mężem i obecnie jest w lepszej formie niż 18 lat temu. Twierdzi, że "w że każdym wieku można zmienić swoje życie". - "Starzejesz się wstecz", "Niesamowita przemiana" - piszą internautki pod jej zdjęciami.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Ninette jest 55-letnią instruktorką fitness i trenerką personalną. Jednak nie zawsze tak było. Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy po 24 latach małżeństwa rozstała się ze swoim mężem i postanowiła zmienić swoje życie. 

Zobacz wideo Jak zacząć ćwiczyć, kiedy mamy w domu dzieci? "Nie traktujmy rowerka jako wieszaka na ubrania"

Rozstała się z mężem i przeszła metamorfozę. "Ludzie często są zszokowani tym, ile mam lat"

55-latka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie pokazuje swoją przemianę i motywuje innych. - Tak, jestem pobłogosławiony dobrą genetyką, ale sama genetyka nie zaprowadzi cię tak daleko. Przez te lata... wiele, wiele lat, konsekwentnie wkładam pracę i stawiałam za priorytet moje treningi - przyznała pod jednym ze swoich postów. Jak sama przyznaje, trening siłowy sprawił, że nie tylko wygląda młodziej, lecz przede wszystkim czuje się świetnie.

Ludzie często są zszokowani tym, ile mam lat. Zawsze dziwnie patrzą na mnie i moje dzieci, kiedy jesteśmy razem. Ponieważ nie wyglądam tak, jakbym była ich matką. Myślą, że jesteśmy dalszymi krewnymi. Niedawno byłam sprawdzana przy zakupie alkoholu

- powiedziała w rozmowie z Daily Star. - Moje dzieci w tym roku będą miały 26, 28 i 35 lat. Czuję się pewna siebie i pełna energii, ponieważ jestem wysportowana. Moim zdaniem, jeśli wyglądasz pięknie, czujesz się lepiej - dodała.

 

Ludzie w sieci są zachwyceni jej przemianą

Pod publikowanymi przez Ninette zdjęciami na Instagramie regularnie pojawia się wiele komentarzy. Internautki oraz internauci nie kryją swojego zachwytu nad wyglądem i metamorfozą 55-latki:

Kwitniesz!
Starzejesz się wstecz
Niesamowita przemiana
Wyglądasz cudownie
Jesteś najpiękniejszą kobietą w środku i na zewnątrz

- piszą.

Więcej o: