Te znaki zodiaku czeka rozstanie. Kontynuowanie związku może okazać się bezsensowne

Według astrologii nadchodzący cza przyniesie ogromne zmiany w życiu tych znaków zodiaku, zwłaszcza jeśli chodzi o uczucia. Możliwe, że rozstaną się ze swoimi partnerami, gdyż kontynuowanie relacji okaże się bez sensu. Kto powinien się na to przygotować?

Rozstania rzadko bywają przyjemne, lecz zdarza się, że są konieczne. Dalsze trwanie w relacji bez perspektyw odbiera nam siły oraz radość. Wedle astrologii trzy znaki zodiaku powinny się przygotować na to, że wkrótce ponownie zostaną singlami. Choć oczywiście nie należy podchodzić do tego typu informacji na poważnie, a raczej traktować jak ciekawostkę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Związek Skorpiona może dobiec końca. Gdy na jego drodze pojawi się ktoś nowy, warto zaryzykować

Druga połowa roku może okazać się dla Skorpiona niezwykle emocjonująca. Ponieważ jest tajemniczy i raczej nie okazuje emocji, ukochanej osobie niekiedy trudno do niego dotrzeć. Nie wynika to z braku starań, a raczej ze skrytej natury Skorpiona. Ten z kolei może poczuć się odtrącony i niezrozumiany i z tego powodu zdecydować o zakończeniu związku. Niemniej jednak najprawdopodobniej wyjdzie mu to na dobre, gdyż zyska czas, w którym zadba o siebie oraz swoje potrzeby. Zdobędzie nowe umiejętności i znajomości. Jeśli pozna kogoś, do kogo jego serce zabije mocniej, warto podjąć ryzyko.

Znaki zodiaku Punktualne znaki zodiaku. Są dobrze zorganizowane i zjawiają się na czas

Bliźnięta nie zastanawiają się zbyt długo. Rozstanie może zaskoczyć ich samych

Bliźnięta często idą za głosem serca i ponad wszystko ufają swojej intuicji. Są spontaniczne, emocjonalne, odważne i pewne podejmowanych decyzji. Choć obecnie niewiele na to wskazuje, być może wkrótce zakończą swój związek. Będzie to zaskoczeniem dla wszystkich, w tym ich samych. Obędzie się jednak bez rozpaczy i dramatu, gdyż jak to mają w zwyczaju, zamiast myśleć o szansach, które je ominęły, wolą skupiać się nad tym, co dobrego może im się jeszcze przytrafić. Tym bardziej że na horyzoncie pojawi się ktoś wyjątkowy.

Anna Popek Popek w sukience w najmodniejszym kolorze 2023. Rozświetla i odejmuje lat

Pannę może czekać rozstanie. Zadba o swoje potrzeby

Możliwe, że rozstanie czeka także Pannę. Jednak w przeciwieństwie do Bliźniąt, decyzja o zakończeniu związku dojrzewała w niej długo. Brak zaufania, czy niespełnianie ich potrzeb nawet w najmniejszym zakresie to tylko nieliczne z powodów ich wyboru. Panny są rozsądne, dlatego kiedy stwierdzają, że coś nie ma sensu, ani perspektyw, lepiej to zakończyć. Nawet kiedy druga strona niekoniecznie się z tym zgadza. 

Więcej o: