Ma 13 dzieci. Pierwsze urodziła w wieku 14 lat. Babcią została przed 40. urodzinami

Veronica Merritt do niedawna chciała mieć 16 dzieci. Dziś wychowuje 13 pociech. Filmik, który ostatnio wstawiła do internetu, podzielił odbiorców. Jak się okazało, jej najstarsza córka niedawno także została matką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Veronica Meritt w internecie posługuje się nickiem thismadmama. Kobieta zyskała dużą popularność dzięki swojej rodzinie. Pierwsze dziecko urodziła, gdy miała 14 lat. Od tego czasu na świecie pojawiło się jeszcze 11 potomków influencerki. Ostatnio grono jej bliskich znów się powiększyło. Najstarsza córka Meritt także została matką.

Zobacz wideo Czy matka powinna być najlepszą przyjaciółką? "Nie szłabym aż tak daleko"

Została babcią przed 40-stką. "Moje dzieci zostały ciociami i wujkami. Nawet te najmłodsze"

Veronica po raz pierwszy została matką, mając 14 lat. Kolejną pociechę przywitała na świecie po ukończeniu szkoły średniej. Kobieta ma dziś 38 lat i urodziła 12 dzieci. W 2023 postanowiła zaadoptować swojego siostrzeńca. W tym samym czasie jej rodzina powiększyła się o jeszcze jednego członka. Najstarsza córka Meritt także została matką. Oznacza to, że prowadząca kanał @thismadmama została babcią jeszcze przed 40. urodzinami.

Moje dzieci zostały ciociami i wujkami. Nawet te najmłodsze.

Ojcem najmłodszego członka rodziny jest pierwszy chłopak 22-letniej Victorii. Jak przyznała, są doskonałymi rodzicami dla malutkiej Maddie. Podkreśliła także, że gdy była w wieku swojej córki spodziewała się już 5 dziecka. Filmik, w którym podzieliła się radosną nowiną z ponad 370 tysiącami fanów, podzielił widzów. 

"Chcemy, żeby dzieci były od nas lepsze". Wideo Veronici podzieliło jej fanów

Większość internautów pogratulowała kobiecie kolejnego członka rodziny. Reszta wyraziła swoje zaniepokojenie stale powiększającą się liczbą pociech w domu Meritt.

Niektórzy komentujący uważają, że najstarsza córka tiktokerki jest jeszcze za młoda na macierzyństwo. Innych natomiast przerażają wydatki, jakie codziennie ponosi kobieta. 

Chcemy, żeby dzieci były od nas lepsze  Powinny uczyć się z naszych błędów
Nie chcę wiedzieć ile wynosi twój rachunek za codzienne zakupy
Widok dużych i szczęśliwych rodzin zawsze przyprawia mnie o uśmiech
O mój Boże...
Więcej o: