Jak samemu zapiąć bransoletkę? Z przedmiotem z łazienki zrobisz to jedną ręką

Kiedy spieszysz się, aby wyjść, założenie bransoletki z zapięciem często jest wyjątkowo kłopotliwe. Jeśli nie masz nikogo do pomocy, pewnie utkniesz w walce, żałując, że nie masz trzeciej ręki. Nic straconego. Oto genialny trik, dzięki któremu zapniesz samodzielnie każdą biżuterię w kilka sekund.

Chociaż nie jest to najbardziej ekscytująca część projektowania biżuterii, zapięcia są naprawdę ważne. Muszą być bezpieczne, łatwe w nawigacji i komponować się z resztą projektu. Problematyczne, szczególnie gdy szykujemy się do wyjścia, może okazać się założenie, a konkretniej zapięcie bransoletki. Czynność ta często spędza nam sen z powiek i zabiera cenny czas, którego, jak zawsze jest mało w procesie szykowania się. Z pomocą przychodzą rozwiązania, które można znaleźć również na Instagramie.

Anna Popek Popek w sukience w najmodniejszym kolorze 2023. Rozświetla i odejmuje lat

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Tiktokowy trik na malowanie ust z patyczkiem. Sprawdzamy! [#HomeBeauty]

Prosta sztuczka samodzielnego zakładania bransoletki z zapięciem. Genialny trik zajmie kilka sekund

Samodzielne zapięcie bransoletki, czy innych rodzajów biżuterii bywa problematyczne. Często wydaje nam się, że jedynym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z pomocy drugiej osoby. Okazuje się, że możesz to zrobić w niezwykle prosty sposób, również na własną rękę. Rozwiązanie z wykorzystaniem jednej wsuwki, którą najczęściej wykorzystujemy do spinania włosów, można znaleźć na instagramowym profilu @hoeests.

  1. Wsuwkę zaczepiamy o kółeczko, które ma zostać zapięte na karabińczyk.
  2. Następnie chwytamy palcami dłoni, na której zapinamy bransoletkę, drugi koniec naszej biżuterii.
  3. Wolną ręką zapinamy bransoletkę.
  4. Gdy bransoletka będzie już zapięta, możemy usunąć swobodnie wsuwkę.
 

Jak samodzielnie zapiąć bransoletkę? Wystarczy mieć pod ręką kawałek taśmy

Jednym z równie popularnych i tanich rozwiązań jest wykorzystanie taśmy klejącej. Potrzebujesz jedynie małego kawałka, by przykleić koniec bransoletki do nadgarstka. Drugą ręką możemy wtedy swobodnie złapać karabińczyk i zapiąć naszą ozdobę. To niezastąpione rozwiązanie gdy w pobliżu nie mamy nikogo, kto mógłby nam pomóc lub nie mamy przy sobie wsuwek.

Więcej o: