Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrzuciła 17 kg. "Nie trzeba siłowni 5 razy w tygodniu"

Pamiętacie Oliwię ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestniczka programu pochwaliła się ostatnio, że udało jej się zrzucić 17 kilogramów. Jak jej się to udało?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W jaki sposób Oliwia Ciesiółka schudła aż 17 kilogramów? Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" od jakiegoś czasu dzieli się radami dietetycznymi na swoim tiktokowym profilu. Ostatnio wyznała, czym kierowała się podczas odchudzania

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Po emisji programu zniknęła z internetu. Jej powrót wszystkich zaskoczył.

Po udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" Oliwia Ciesiółko zniknęła z mediów społecznościowych. O zakończeniu związku poinformowała na krótko przed wyłączeniem kont na wszelkich portalach.

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się.  

Ostatnio zdecydowała się jednak wrócić na social media i pokazała swoją metamorfozę. Uczestniczce show udało się schudnąć aż 17 kilogramów. Obecnie dzieli się z innymi radami na odchudzanie oraz przepisami na zdrowe posiłki. 

Schudła 17 kg. Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się swoimi spostrzeżeniami

Przemiana, jaką przeszła Oliwia zaskoczyła wszystkich. Przyznała, że sekretem nie są restrykcyjne diety. - Przede wszystkim przestałam obsesyjnie patrzeć na swoją sylwetkę - wyznała na jednym z filmików. To pozwoliło jej skupić się na osiągnięciu długotrwałego efektu. Oprócz tego dodała do diety więcej warzyw i wody. Urozmaicony jadłospis sprawił, że apetyt kobiety znacznie się zmniejszył. 

Kolejnym, niezwykle ważnym krokiem na drodze do wymarzonego wyglądu była regeneracja. Oliwia zaczęła się dobrze wysypiać, a dodatkowo pamiętała o odpowiedniej suplementacji. Poradziła swoim obserwatorom, aby znaleźli aktywność fizyczną, która najbardziej im odpowiada. "Nie musi być to trening 5 razy w tygodniu na siłowni". Ważna jest regularność, która stanowi klucz do sukcesu przy redukcji. 

Więcej o: