Te znaki zodiaku często nie odnajdują się w małżeństwie. W gwiazdach pisane jest im życie singla

Według astrologów istnieje kilka znaków zodiaku, które mogą nie nadawać się do małżeństwa. Często wynika to z ich natury i podejścia do życia. Trzy z nich nie są stworzone do takiej relacji. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich.

Data urodzenia często determinuje to, jacy jesteśmy. Astrolodzy są zgodni. Trzy znaki zodiaku mogą nie być odpowiednimi kandydatami do długotrwałej relacji, która miałaby docelowo prowadzić do zawarcia małżeństwa. Sprawdź, które z nich często nie odnajdują się zbyt dobrze w roli męża lub żony. Pamiętaj jednak, by do astrologii podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelec. Ceni sobie wolność i nie lubi być osaczany

Strzelce to osoby, które lubią czuć się wolne. Uwielbiają mieć kontrolę nad tym, co dzieje się dookoła nich, a do tego są głodne przygód i poznawania świata. Cechy te mogą nie współgrać się z tym, czego zwykle wymaga się od przyszłego męża lub żony. Strzelce szybko tracą zainteresowanie, dlatego bywają zmienne w uczuciach. Mogą sprawdzić się jako partnerzy na całe życie, lecz na ślub często po prostu się nie zgadzają. Taka formalność może je przerażać, ponieważ poczują się przez nią niczym ptak zamknięty w klatce, który utracił wolność.

Panna. Nie każdy może sprostać jej oczekiwaniom

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku pozornie są urodzonymi kandydatami na mężów i żony. Są poukładane, mają jasno sprecyzowany cel, do którego dążą, a do tego zwykle ich sytuacja materialna jest bardzo stabilna. Warto jednak pamiętać, że Panny lubią wszystko mieć pod kontrolą, a do tego jedną z ich widocznych cech jest ambicja oraz perfekcjonizm. Przez to właśnie może okazać się, że kandydat lub kandydatka na partnera czy partnerkę dla Panny po prostu nie sprosta jej oczekiwaniom. Jeśli jednak dojdzie do małżeństwa, Panny mogą nieumyślnie doprowadzać do konfliktów, ponieważ trudno jest dopasować się do ich standardów perfekcjonizmu.

Wodnik. Poważne relacje mogą nie być w jego stylu

Wodniki uchodzą za wolne duchy, które nie lubią określać się w różnych ramach. Podobnie do Strzelców cenią sobie wolność w relacjach międzyludzkich, dlatego zwykle nie są najlepszymi kandydatami na męża lub żonę. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mogą długo nie być gotowe na poważny związek, a do tego bywa, że szybko tracą zainteresowanie swoją drugą połówką. Zdarza się, że małżeństwo po prostu nie leży w naturze Wodników, a co za tym idzie, czasami nie decydują się na sformalizowanie nawet długoletniego związku, jeśli już się w takim znajdą.

Więcej o: