Mikołaj Roznerski "ciągle szuka" miłości. Opisał swój ideał kobiety i sprecyzował wymagania

Mikołaj Roznerski ma za sobą kilka związków, lecz obecnie jest samotny. W najnowszym wywiadzie wyznał, że pragnie to zmienić i znów się zakochać. Sprecyzował również, jakiej kobiety szuka.

Mikołaj Roznerski to znany i cieszący się sympatią polski aktor i prezenter telewizyjny. Występuje zarówno na scenie, jak i na wielkim ekranie. Szerszej publiczności znany z roli Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość", w którą wciela się już od 2012 roku. Uznawany za jednego z najprzystojniejszych, młodych aktorów. O jego życiu prywatnym media rozpisują się nagminnie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Mikołaj Roznerski wciąż szuka nowej miłości. Aktor nie chce już być singlem

Kilka lat temu był Mikołaj Roznerski był w związku z Martą Juras, z którą doczekał się syna Antoniego. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Później aktor był związany z Adrianą Kalską, z którą na początku 2022 roku poinformowali o swoim rozstaniu, co wywołało ogromne poruszenie w show-biznesie. Obecnie gwiazdor serialu "M jak miłość" od ponad roku jest singlem, co potwierdził, w najnowszym wywiadzie. Jak zapewnił w podcaście Edyty Folwarskiej "Bez tabu" wciąż szuka miłości. Dodał również, że wciąż nie może trafić na kobietę swego życia. Aktor odniósł się również do kwestii "miłości na całe życie".

Ja tego nie wiem. Mam już 40 lat i ciągle szukam. Mam 12-letniego syna i ciągle szukam tej miłości na całe życie.
 

Mikołaj Roznerski o ideale kobiety. Wiek i uroda nie liczą się tak jak osobowość

Aktor w rozmowie z Edytą Folwarską w ramach podcastu "Bez tabu" zaznaczył, co tak naprawdę liczy się dla niego, w przypadku ideału kobiety. Roznerski podkreślił, że wcale nie ma wygórowanych wymagań, a wiek i uroda nie mają dla niego takiego znaczenia w przypadku płci pięknej, jak sama osobowość.

Musi być sobą. Znać swoją wartość jako kobieta, niezależnie od tego, w jakim jest wieku. To wszystko polega na cierpliwości i dbaniu o sobie, na stworzeniu wspólnego domowego ogniska, partnerstwa, dogadywania się, kompromisów. Atrakcyjność fizyczna, póki jesteśmy młodzi, w dzisiejszych czasach przewyższa wartości, ale kiedyś się kończy. Wierzę, że ktoś, kto kocha, potrafi później być przyjacielem.
Więcej o: