Umieść wkładkę higieniczną w samochodzie. Sporo zaoszczędzisz i pozbędziesz się problemu

Okazuje się, że wkładkę higieniczną można zastosować nie tylko w jednym celu. Warto mieć ją w samochodzie, ponieważ szybko i skutecznie potrafi rozwiązać jeden z najpopularniejszych denerwujących problemów. Do czego można ją wykorzystać? Podpowiadamy.

Kierowcy dobrze wiedzą, jak kosztowne są produkty dedykowane do samochodów. Jeśli chcesz nieco zaoszczędzić, a przy okazji rozwiązać jeden z popularnych problemów, koniecznie sięgnij po wkładkę higieniczną. Jak ją wykorzystać i dlaczego warto mieć ją w aucie? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Jak pozbyć się kamienia z kabiny prysznicowej? Oto domowy sposób bez detergentów

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trik, który powinien znać każdy kierowca. Wystarczy sięgnąć po wkładkę higieniczną

Jak zaoszczędzić, posiadając auto? Okazuje się, że może pomóc w tym wkładka higieniczna, którą warto wozić ze sobą samochodzie. Nie tylko dzięki niej zaoszczędzisz pieniądze, lecz także rozwiążesz jeden z popularnych problemów. W czym pomoże? Jeśli z różnych powodów w twoim aucie nie pachnie zbyt ładnie lub po prostu lubisz wsiadać do samochodu otulonego pięknym aromatem, zastosuj jeden trik. Nie musisz  ciągle kupować odświeżaczy i aromatycznych zawieszek. Wystarczy wykorzystać wkładkę higieniczną.

Ceny zapachów samochodowych wahają się od dziesięciu do nawet pięćdziesięciu złotych za sztukę. Taki produkt zwykle uwalnia swój aromat przez około miesiąc, a po tym czasie nie doświadczymy już intensywnego zapachu. Jeśli chcesz zaoszczędzić na odświeżaczach do auta, sięgnij po wkładkę higieniczną i ulubiony aromat olejku eterycznego. Wystarczy, że przetniesz wkładkę na pół i każdą z części obficie skroplisz olejkiem. Tak przygotowany produkt należy umieścić w samochodzie, a przez długi czas będzie uwalniał piękny zapach. Możesz włożyć wkładkę do schowka lub przykleić w niewidocznym miejscu. Na taki domowy zapach wydasz mniej niż złotówkę.

Nie tylko wkładka higieniczna. Sprytny trik na piękny zapach w samochodzie

Trik z wkładką higieniczną do ciebie nie przemawia, ale szukasz ekologicznej alternatywy dla klasycznych zapachów samochodowych? Znamy ciekawy, domowy sposób, który może przypaść ci do gustu. Potrzebne składniki prawdopodobnie już masz, a do tego nadal są tańsze niż dedykowane odświeżacze powietrza do aut. Co doskonale się sprawdzi? Przede wszystkim kawa w ziarnach. Możesz włożyć ją do bawełnianego lub jutowego woreczka i umieścić w schowku na drzwiach samochodu. Kawowy aromat szybko się rozniesie. Doskonale w tym celu sprawdzi się także suszona lawenda, którą wystarczy włożyć do materiałowego woreczka. Jeśli go nie masz, możesz wykorzystać skarpetkę.

Więcej o: