Te znaki zodiaku nie umieją się rozstawać. Często trwają w związku, mimo że uczucie dawno wygasło

Rozstania dla większości osób są trudnym i bolesnym doświadczeniem. Astrologowie wyróżniają trzy znaki zodiaku, które nie potrafią pogodzić się z odejściem partnera i robią wszystko, aby utrzymać relację, nawet jeśli miłość dawno wygasła. Sprawdź, czy twój znak zodiaku zalicza się do tego grona.

Osoby spod tych znaków zodiaku nie chcą się rozstawać i trwają w związku, mimo że z partnerem nie łączy je żadne uczucie. Czy tkwią w nim dla wygody? A może ze względu na przyzwyczajenie? Sprawdź, które znaki zodiaku trwają w relacji, mimo że dawno powinny się rozstać. Oczywiście poniższe opisy proponujemy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Ryby. Wybaczają wiele i łudzą się, że sytuacja ulegnie poprawie

Osoby spod znaku Ryb są empatyczne i wrażliwe. Nie lubią wchodzić w konflikty, unikają kłótni i sporów, a także uciekają od trudnych sytuacji, jakim jest rozstanie z partnerem. Są osobami, które zazwyczaj często dają innym drugą szansę i wierzą, że warto przeczekać gorsze chwile, a wszystko wróci do normy. Nie lubią rozczarowywać innych osób i sprawiać im przykrości, co czasem może negatywnie na nie wpływać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

muchy Ten sposób na muchy jest banalny! Pozbędziesz się ich raz na zawsze

Waga. Nie chcą podejmować ciężkich decyzji

Wagi unikają konfliktów i podejmowania trudnych decyzji. Mają wysokie poczucie sprawiedliwości i dążą do życiowej równowagi. Zazwyczaj unikają sytuacji, w których mogłyby rozczarować drugą osobę. Nie chcą zawieść i robią wszystko, aby uratować związek. Niestety czasem spychają własne uczucia na bok, aby zadowolić innych i trwają w relacji, która nie ma przyszłości.

Morwa biała uprawa Morwa biała pomaga na wiele schorzeń. Można uprawiać ją w ogrodzie

Koziorożec. Boi się zmian i nowych sytuacji

Koziorożce są wytrwałe i cierpliwe. Nie przepadają za zmianami, dlatego zdarza im się chodzić na kompromisy, z których nie są zadowolone. Cenią sobie spokojne życie bez kłótni i sporów, dlatego rzadko są inicjatorami zmian w sferze uczuciowej. Trwają przy partnerze, ponieważ lubią to, co jest im znane. Często obawiają się samotności. 

Więcej o: