Te znaki zodiaku nie umieją się rozstawać. Często trwają w związku, mimo że uczucie dawno wygasło

Rozstania dla większości osób są trudnym i bolesnym doświadczeniem. Astrologowie wyróżniają trzy znaki zodiaku, które nie potrafią pogodzić się z odejściem partnera i robią wszystko, aby utrzymać relację, nawet jeśli miłość dawno wygasła. Sprawdź, czy twój znak zodiaku zalicza się do tego grona.

Osoby spod tych znaków zodiaku nie chcą się rozstawać i trwają w związku, mimo że z partnerem nie łączy je żadne uczucie. Czy tkwią w nim dla wygody? A może ze względu na przyzwyczajenie? Sprawdź, które znaki zodiaku trwają w relacji, mimo że dawno powinny się rozstać. Oczywiście poniższe opisy proponujemy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Ryby. Wybaczają wiele i łudzą się, że sytuacja ulegnie poprawie

Osoby spod znaku Ryb są empatyczne i wrażliwe. Nie lubią wchodzić w konflikty, unikają kłótni i sporów, a także uciekają od trudnych sytuacji, jakim jest rozstanie z partnerem. Są osobami, które zazwyczaj często dają innym drugą szansę i wierzą, że warto przeczekać gorsze chwile, a wszystko wróci do normy. Nie lubią rozczarowywać innych osób i sprawiać im przykrości, co czasem może negatywnie na nie wpływać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Waga. Nie chcą podejmować ciężkich decyzji

Wagi unikają konfliktów i podejmowania trudnych decyzji. Mają wysokie poczucie sprawiedliwości i dążą do życiowej równowagi. Zazwyczaj unikają sytuacji, w których mogłyby rozczarować drugą osobę. Nie chcą zawieść i robią wszystko, aby uratować związek. Niestety czasem spychają własne uczucia na bok, aby zadowolić innych i trwają w relacji, która nie ma przyszłości.

Koziorożec. Boi się zmian i nowych sytuacji

Koziorożce są wytrwałe i cierpliwe. Nie przepadają za zmianami, dlatego zdarza im się chodzić na kompromisy, z których nie są zadowolone. Cenią sobie spokojne życie bez kłótni i sporów, dlatego rzadko są inicjatorami zmian w sferze uczuciowej. Trwają przy partnerze, ponieważ lubią to, co jest im znane. Często obawiają się samotności. 

Więcej o: