Mega promocja w Lidlu! Kup jeden, drugi zgarnij 50% taniej. Podobna oferta w Biedronce

Dzień Matki 2023 to idealna okazja do wyrażenia miłości oraz wdzięczności, a także wręczenia prezentu. W sieci sklepów Lidl 25 maja ruszyła promocja, w której przy zakupie jednego produktu, otrzymujemy drugi za połowę ceny. Podobne oferty znajdziemy również w Biedronce oraz w Polo Market.

Dzień Matki to święto, które w Polsce co roku wypada 26 maja, w 2023 roku jest to piątek. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu nie tylko rodziców, ale również dla ich dzieci. Właśnie w tym dniu możemy wyrazić swój szacunek, ale przede wszystkim wdzięczność wobec wszystkich matek. To idealna okazja do spotkań, ale również złożenia życzeń oraz wręczania prezentów. Jednym z najpopularniejszych pomysłów na podarunek są kwiaty. Popularne sieci sklepów oferują w tym czasie również specjalne oferty, którym warto się przyjrzeć.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lidl: kwiaty na Dzień Matki to doskonały pomysł na prezent na ten wyjątkowy dzień

Doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Matki oprócz słodyczy, są również roślinyLidl, z tej okazji przygotował wyjątkowe promocje od 25 maja. Za bukiet róż, zapłacimy 11,99 zł (13 sztuk, wysokość ok. 35 cm). Gdy zakupimy 2 sztuki, wtedy cena drugiego będzie mniejsza, o 50%. Ponadto do wyboru jest również 10 sztuk goździków, za które zapłacimy 9,99 zł.

Lidl, kwiatyLidl, kwiaty Lidl

Biedronka: kwiaty na Dzień Matki 2023. Spory wybór efektownych roślin

Kwiaty na Dzień Matki w Biedronce to już klasyczny element ich oferty, na który wiele osób czeka. W okresie od 22 do 27 maja, klienci sklepów będą mogli kupić m.in.:

  • Campenula Blue Ocean w doniczce w cenie 11,99 zł za sztukę,
  • Llię orientalną w doniczce w cenie 24,99 zł za sztukę,
  • Róże w doniczce w cenie 11,99 zł.

BIedronka, kwiatyBIedronka, kwiaty Biedronka

Polo Market: co kupić na Dzień Mamy? Kwiaty to idealny podarunek na każdą okazję

Z okazji Dnia Matki w sieci sklepów Polo Market w atrakcyjnej ofercie znajdziemy wiele propozycji kwiatów.

Kwiaty, Polo MarketKwiaty, Polo Market Polo Market

Za celozję w doniczce zapłacimy 12,99 zł, za kalanchoe w efektownym koszyku 16,99 zł, a za campanule z ozdobnym pikiem 14,99 zł. Warta uwagi jest również róża w ozdobnej osłonce, której cena wynosi 17,99 zł.

Więcej o: