Doda wywołuje burzę swoją kontrowersyjną stylizacją. Fani podzieleni. "Wieś śpiewa i tańczy"

Doda znana jest od lat ze swojego zamiłowania do wywoływania kontrowersji. Słynie z odważnych stylizacji z pazurem i doskonale wie, jak zszokować swoich fanów. Podczas ostatniej wizyty w radiu piosenkarka postawiła na zaskakujący outfit oraz oryginalne buty, które wywołały burze na Instagramie.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda słynie ze swoich odważnych i ekstrawaganckich stylizacji. Przez lata rozwijała ona swój niepowtarzalny styl, cechujący się pazurem i odkrywaniem ciała. Doskonale wie, jak zszokować swoich fanów i wywoływać skrajne emocje. Tak też się stało podczas jej ostatniej wizyty w radiu. Piosenkarka postawiła na opinającą sukienkę mini, jednak cały show skradło jej kosmiczne obuwie. Pod jej zdjęciem na Instagramie posypały się komentarze, a fani byli zdecydowanie podzieleni. 

 
Zobacz wideo Doda śmieje się z sytuacji z Górniak. "Komiczna sytuacja 40 i 50-letnich celebrytek"

Doda w krótkiej sukience. Opinający krój z marszczeniami 

Doda na wizytę w radiu, wybrała opinającą sukienkę mini w błękitnym kolorze. Przepięknie podkreśliła ona wysportowaną sylwetkę piosenkarki. Krój ten zawierał półgolf oraz długie rękawy. Sukienka aktorki zawierała również bardzo modne marszczenia. Przepięknie komponowała się z fryzurą aktorki. Wysoki kucyk z dużą gumką scrunchie, dodał Dodzie uroku i dziewczęcości. Całą uwagę przyciągnęły jednak bardzo wysokie oraz obszerne kozaki, które wyglądały jak nie z tej ziemi. 

 

Kosmiczne buty Dody. Modny jeans w ekstrawaganckim wydaniu 

Na pierwszy rzut oka, wygląda na to, że kozaki wymagały do uszycia więcej materiału niż sukienka piosenkarki. Zrobione były one z bardzo modnego w tym sezonie jeansu. Szerokie oraz obszerne cholewki sięgały za połowę uda. Ciekawym elementem tego niecodziennego obuwia była odkryta pięta piosenkarki. Buty były również osadzone na dość cienkiej szpilce. Kusa spódniczka z ogromnymi butami stworzyły bardzo interesujący kontrast. Zastanawiający jest fakt, jakim cudem kozaki nie zsunęły się z nóg Dody. Ta kwestia na razie pozostaje tajemnicą.

 

Fani podzieleni. Doda odpowiada na negatywne komentarze 

Na Instagramie posypały się komentarze. Niektórzy byli zachwyceni jej wyglądem

Olśniewająca
Królowa jest tylko jedna!

Lecz wybór niekonwencjonalnego obuwia oraz kusej sukienki, wywołał również falę krytyki:

Wieś śpiewa i tańczy
 Wyglądają jak te posągi ogrodowe z betonu co straszą

Doda jednak słynie ze swojej pewności siebie, a na krytykę odpowiedziała krótko i stanowczo: 

Lubię jak wieś śpiewa a tym bardziej tańczy
 
Więcej o: