Cichopek i Mucha w blondzie są nie do poznania. Spójrzcie też na Skrzynecką w długich włosach!

Niektóre sławne osoby od lat są wierne jednemu wizerunkowi. Fryzury zmieniają jedynie na potrzeby konkretnej roli w filmie czy serialu. Pewne elementy wyglądu to ich znak rozpoznawczy, dlatego nie chcą z nich rezygnować. Postanowiliśmy sprawdzić, jak trzy aktorki wyglądałyby w całkiem innym wydaniu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Gwiazdy nie zmieniają fryzury zbyt często. Niekiedy zakazuje im tego regulamin serialu, w którym występują. Czasem działa to w drugą stronę i na potrzeby roli decydują się na obcięcie włosów, doczepienie ich albo zmianę koloru. Za pomocą aplikacji FaceApp zmieniliśmy nieco wygląd trzech polskich aktorek - Katarzyny Skrzyneckiej, Anny Muchy oraz Katarzyny Cichopek. Zobaczcie, jak wyglądałyby po metamorfozach.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Katarzyna Skrzynecka. Powinna zapuścić włosy?

Kasia Skrzynecka od wielu lat jest blondynką. Farbowała włosy na różne odcienie blondu, ale nie zdecydowała się na zapuszczenie włosów. W ostatnim czasie możemy ją oglądać w krótkiej fryzurze do ramion. Byliśmy ciekawi, jak wyglądałaby gwiazda, gdyby zdecydowała się na dłuższe włosy i zmianę grzywki.

Katarzyna Skrzynecka w długich włosachKatarzyna Skrzynecka w długich włosach www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/ FaceApp

Anna Mucha. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście

Ania Mucha pozostaje wierna swojemu naturalnemu kolorowi włosów. Na przestrzeni lat mogliśmy ją oglądać w różnych fryzurach, ale nigdy nie eksperymentowała z kolorem. Gdy w 2003 roku pojawiła się w "M jak miłość", miała krótkie włosy z grzywką.

Od kilku lat utrzymuje tę samą długość włosów, czyli za ramiona. Jak wyglądałaby aktorka, gdyby zdecydowała się na ostre cięcie i drastyczną zmianę koloru? Całkiem inaczej, ale wciąż elegancko i z klasą.

Anna Mucha w krótkich blond włosachAnna Mucha w krótkich blond włosach www.instagram.com/taannamucha/ FaceApp

Katarzyna Cichopek. Od lat nosi tę samą fryzurę

Kasia Cichopek od początku swojej kariery jest kojarzona z gęstymi, czarnymi włosami. Aktorka zaczęła grać w "M jak miłość" w 2000 roku, więc od 23 lat jest wierna jednej fryzurze. 

Katarzyna Cichopek w długich blond włosachKatarzyna Cichopek w długich blond włosach www.instagram.com/katarzynacichopek/ FaceApp

Kiedyś często można było ją zobaczyć w lokach, obecnie stawia na proste i gładkie pasma. Zastanawialiśmy się, jak Katarzyna wyglądałaby w długich blond włosach. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu byłaby nie do poznania.

Więcej o: