Chciała się oświadczyć chłopakowi. On zrobił coś, czego nigdy nie zapomni. "Nic tak nie uderza w serce"

Pewna kobieta postanowiła uklęknąć na jedno kolano, aby oświadczyć się swojemu chłopakowi, podczas pobytu w Disneylandzie. Ale ten wyjątkowy moment nie poszedł zgodnie z planem. Wszystko przez reakcję chłopaka.

Oświadczyny w Disneylandzie to niewątpliwie marzenie niejednej osoby, które często znajduje się na szczycie list, do zrobienia. Właśnie podczas zwiedzania parku rozrywki, swój pomysł chciała zrealizować pewna para. Nagranie z tego wydarzenia, trafiło do sieci, a konkretniej na profil @herecomemac na platformie TikTok i w zaskakującym tempie stało się hitem. Klip zgromadził ponad 14,6 miliona wyświetleń.

Zobacz wideo Oświadczyny na premierze filmu "Underdog"! Znany aktor poprosił swoją ukochaną o rękę. Tego nikt się nie spodziewał

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chciała się oświadczyć chłopakowi w Disneylandzie. Tego się nie spodziewała

To miała być wyjątkowa chwila dla tej pary. Pewna kobieta podczas pobytu w Disney World w Orlando na Florydzie, postanowiła wykorzystać sprzyjające okoliczności i w otoczeniu bajkowych zamków, oświadczyć się swojemu chłopakowi. W momencie, gdy pozowali wspólnie do zdjęcia, kobieta zdecydowała się uklęknąć na jedno kolano. Nie zdawała sobie jednak sprawy, że jej wybranek zaplanował dokładnie ten sam gest. Moment został uwieczniony na filmie. Para wspólnie uklękła i otworzyła pudełka z pierścionkami, którymi następnie się wymieniła. Na koniec oboje wstali, pocałowali się i przytulili, deklarując wzajemną miłość.

Chciałam oświadczyć się mojemu chłopakowi, kiedy to się stało. Co mogę powiedzieć? Dzielimy jedną komórkę mózgową, teraz dzielimy więcej.

Internauci są oszołomieni niecodzienną sytuacją. Pojawiło się wiele komentarzy

Wiele osób, po obejrzeniu klipu na platformie TikTok nie kryło swoich emocji, czego wyraz dali, zostawiając liczne komentarze. Oprócz gratulacji pojawiły się także pewne przemyślenia.

Nie sądzę, aby kiedykolwiek istniała lepsza historia oświadczyn.
Przynajmniej wiedzą, że to wzajemne uczucie. Gratulacje!
Nic tak nie uderza w serce jak podwójna propozycja.
Więcej o: