Jennifer Lopez oszukuje fanów? Tak wygląda jej ciało bez wygładzających filtrów

Jennifer Lopez od lat wprawia w osłupienie swoim wyglądem. W ostatnim czasie, fani coraz częściej zauważają, że gwiazda pokazując się na Instagramie, nadużywa wygładzających filtrów. A jak wygląda naprawdę? To zdjęcie mówi samo za siebie: "Zwykła kobieta taka jak my".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie, która od 20 lat uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 245 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 24 lipca 2023 roku Jennifer Lopez świętować będzie swoje 54. urodziny i mimo upływu lat, niezmiennie zachwyca swoim wyglądem.

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała swoją przedmakijażową pielęgnację

Tak wygląda Jennifer Lopez bez filtrów i photoshopa

Wiele fanek i fanów zarzuca jednak Jennifer Lopez nadużywanie wygładzających filtrów na zdjęciach oraz nagraniach, które publikuje w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu, na instagramowym profilu brazylijskiej dermatolog pojawił się post, w którym porównano dwa zdjęcia JLo. Jedno, które opublikowane zostało na jej instagramowym profilu oraz drugie, które zrobione zostało na plaży przez fotoreporterów. 

- Bez wątpienia JLo jest cudowna we wszystkich swoich wersjach... ale jedna z nich jest nierealna... Tak dzieje się na co dzień, kiedy przyjmuję pacjentów poszukujących efektów odległych od rzeczywistości. Twarz całkowicie pozbawiona porów i przebarwień, pupy bez cellulitu, skóra w 100% nawilżona, bez śladów upływającego czasu, pryszczy czy blizn, idealnie gładkie i lśniące włosy: to nie istnieje! - napisała Luciana Menezes de Azevedo.

 

Jennifer Lopez "to zwykła kobieta taka jak my"

Pod postem pojawiły się komentarze, w których kobiety zgodziły się, że Jennifer Lopez niepotrzebnie retuszuje swoje zdjęcia i stale stosuje filtry, bo faktura na skórze, cellulit czy zmarszczki są zupełnie normalne:

W mediach społecznościowych sprzedaje się iluzję, w którą często wierzymy... Musimy stosować "filtry" do tego, co oglądamy codziennie!
Bardzo potrzebny post
Rzeczywistość jest taka, że JLo to zwykła kobieta taka jak my
Słynne oczekiwania kontra rzeczywistość

- piszą.

Więcej o: