Serialowa Lucy z "Rancza" kończy 49 lat. Pokazała zdjęcie bez makijażu. "Piękna kobieta"

25 maja Ilona Ostrowska skończyła 49 lat. Aktorka znana z serialu "Ranczo" podzieliła się z fanami na Instagramie urodzinowym zdjęciem. Pozuje na nim bez makijażu, co nie umknęło uwadze internautów. Pospieszyli składać życzenia w komentarzach.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Ilonie Ostrowskiej największą popularność przyniosła rola Lucy Wilskiej w serialu TVP1 "Ranczo". Grała tam w latach 2006-2016. Na koncie ma też role w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe", "Pod powierzchnią" czy "Ile waży koń trojański?" . Obecnie możemy ją oglądać w serialu "Komisarz mama", w którym gra od 2022 roku. Aktorka obchodzi urodziny 25 maja i w tym roku kończy 49 lat.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Urodziny Ilony Ostrowskiej. Kończy 49 lat

Gwiazda cały czas jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 77,9 tys. osób. Dzieli się z fanami zdjęciami z kolejnych planów zdjęciowych czy urywkami ze swojego życia prywatnego. Ilona nie boi się pokazywać bez makijażu i w naturalnym, codziennym wydaniu. Tak też było tym razem, kiedy uśmiechnięta zapozowała do urodzinowego zdjęcia. Nie ma na sobie ani grama makijażu, a włosy związała w luźnego koka. W opisie do zdjęcia postanowiła zwrócić się do samej siebie i złożyć sobie krótkie życzenia.

Bądź szczęśliwa Ilona. Kocham cię.
 

Rola Lucy była przepustką do kariery. Fani ją uwielbiają

Rola w "Ranczu" przyniosła Ostrowskiej ogólnopolską rozpoznawalność i uznanie widzów. Grała Lucy, Amerykankę polskiego pochodzenia, która pojawiła się we wsi Wilkowyje. Serial był na tyle popularny, że zdecydowano się nakręcić także film o tytule "Ranczo Wilkowyje". Fani doceniają Ilonę za jej grę aktorską, charyzmę i uśmiech. Zwracają uwagę na fakt, że gwiazda nie ma problemu z pokazywaniem się w codziennym wydaniu, czym zyskuje sobie jeszcze większą sympatię ludzi. Z okazji urodzin internauci postanowili złożyć aktorce serdeczne życzenia w komentarzach.

Bądź szczęśliwa!
Piękna kobieta.
Świetne życzenia dla samej siebie! Brawo ty.
Kochamy panią.
Więcej o: