Monika Mrozowska pochwaliła się zdjęciem sprzed 28 lat. Fani zachwyceni. "Ibisz 2"

Dziś ostatni dzień egzaminów ósmoklasisty. Z tego powodu Monika Mrozowska zdecydowała się podzielić fotką sprzed lat. Aktorka także kończyła wówczas podstawówkę. Zdjęcie mocno zaskoczyło fanów. Jak na nie zareagowali?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Od wtorku uczniowie ósmych klas mierzą się ostatnim egzaminem w szkole podstawowej. Jego wynik ma duży wpływ na rekrutację do wymarzonego liceum. Każdy chyba pamięta, jak stresujący dla dzieci i ich rodziców potrafi być taki test. Aby rozładować napięcie, Monika Mrozowska postanowiła podzielić się zdjęciem z roku, w którym sama zdawała do liceum.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie z 1995 roku. "Proszę nie regulować odbiorników"

Fani Moniki Mrozowskiej mogli dziś zobaczyć na jej instagramowym profilu dość nietypową fotkę. Aktorka postanowiła podzielić się swoim zdjęciem z 1995 roku. To właśnie wtedy zdawała do liceum. Co więcej, zdjęcie zostało wykonane 28 maja, czyli prawie równo 28 lat temu. Możemy na nim zobaczyć młodą gwiazdę w szaro-błękitnej sukience i podkoszulku. Uwagę przykuwa także fryzura kobiety. Nawet blisko 3 dekady temu nosiła na głowie burzę loków. 

W opisie zdjęcia Mrozowska prosi, aby "nie regulować odbiorników". Stara fotka nie została wrzucona przypadkowo. Aktorka chciała nią wesprzeć ósmoklasistów podchodzących do ostatniego testu w tym roku. Ponadto trzyma także kciuki za... rodziców dzieci, które nie muszą jeszcze martwić się egzaminami. Jak wiadomo, uczniowie z młodszych klas nie muszą chodzić do szkoły od zeszłego wtorku.

 Jeszcze tylko czwartek … damy radę… oby…

Fani zachwycili się starym zdjęciem. "Ibisz 2"

W komentarzach pod postem aktorki znalazły się komentarze rodziców, którzy podzielili się swoimi przeżyciami związanymi z egzaminem ósmoklasisty. Jedna użytkowniczka stwierdziła, że mimo upływu czasu, gwiazda wcale się nie starzeje. Określiła ją nawet mianem "Ibisz 2", nawiązując do znanego żartu, z wiecznie młodym prezenterem. Co napisali inni komentujący?

 
Bardzo stylowe wnętrze. Modelka tez 
Wzruszająca fota
O maj takiej wersji nie znałam
Pięknie! I nadal burza włosów na głowie!
Więcej o: