Ta marynarka to HIT dla pań po 40-tce. Idealna do pracy. Kochają ją Kalczyńska, Kożuchowska i Woźniak-Starak

Marynarka w tym hitowym kolorze to prawdziwa perełka dla pań po 40-tce. Sprawdzi się ona do pracy, ale również nada się na wyjątkowe okazje, będąc elementem komunijnej stylizacji. Podbiła serca Kalczyńskej, Kożuchowskiej i Woźniak-Starak, które włączyły ją do swojej garderoby.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marynarka w żywym zielonym kolorze to połączenie elegancji z optymizmem i wesołością. Zielony jest kolorem, który przywodzi nam na myśl roślinność, lasy i ciepłe miesiące. Urozmaica on stylizacje i pięknie rozświetla cerę, odejmując kilku lat. Ubrania w tym kolorze prezentują się bardzo elegancko i sprawdzają się do pracy lub jako element eleganckiej codziennej stylizacji. Można je również wykorzystać w komunijnych kreacjach. Nic dziwnego, że największe gwiazdy włączyły takie marynarki do swojej garderoby. Zobacz jak stylizują je Kalczyńska, Kożuchowska oraz Woźniak-Starak. 

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"?

Anna Kalczyńska w kwiatach. Inspiruje elegancją w casualowym wydaniu 

Anna Kalczyńska w programie Dzień Dobry TVN, pokazała się w przepięknej zielonej marynarce w lekko oversizowym kroju. Taka marynarka to świetny wybór dla pań po 40-tce, gdyż jej krój zapewnia wygodę oraz prezentuje się bardzo elegancko. Prezenterka dopełniła swoją stylizację czarną bluzką oraz eleganckimi spodniami w tym samym kolorze. Taka stylizacja świetnie sprawdzi się do pracy a w połączeniu z obcasami również na komunię. 

 

Małgorzata Kożuchowska zachwyca monochromatyczną stylizacją. Wyjątkowy look na specjalne okazje

Monochromatyczny look króluje wśród trendów modowych. Komplety garniturowe w jednolitym kolorze podbiły czerwone dywany i mogłyśmy je zobaczyć wśród największych gwiazd. W swojej stylizacji Małgorzata Kożuchowska poszła jednak o krok dalej, kompletując zielony garnitur z bluzką w tym samym kolorze. Posiada ona ozdobne wiązanie na szyi, co wygląda bardzo szykownie. Marynarka aktorki zachowana jest w prostym klasycznym kroju. Zapewnia on wygodę oraz swobodę ruchów.  Całość zestawiła z beżowymi obcasami. Tworzy to naprawdę wyjątkowy outfit godny specjalnych okazji

 

Agnieszka Woźniak-Starak w asymetrycznej marynarce. Zachwyca oryginalnością

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na marynarkę o asymetrycznym kroju. Prawa strona tego modelu jest dłuższa i ma prosty krój. Lewa natomiast odznacza się krótszą długością, widoczną kieszenią oraz zwężeniem w talii. Agnieszka postawiła na przylegające spodnie w biało-czarną kratę oraz beżowe botki ze srebrnym czubkiem. Tworzy to naprawdę interesujący look. 

 
Więcej o: