Chciała zrobić paznokcie ombré. Od kosmetyczki wyszła załamana. "Nie mogę tego teraz odzobaczyć"

Tiktokerka Ashley postanowiła zadbać o paznokcie. W tym celu udała się do kosmetyczki, a efekty zdobienia opublikowała w krótkim nagraniu na TikToku. Okazuje się, że nie takiego efektu oczekiwała. W komentarzach rozpętała się burza.

Tiktokerka @ashley.holz jakiś czas temu podzieliła się nagraniem, na którym pokazała efekt nieudanej stylizacji paznokci. Kobieta zapragnęła mieć na płytce elegancki manicure ombré. W tym celu udała się do kosmetyczki. Nie spodziewała się jednak, że efekt będzie aż tak dobiegał od jej oczekiwań.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Marzyły jej się paznokcie w stylu ombré. Praca stylistki pozostawiła wiele do życzenia

Ashley ujawniła na nagraniu, że "dosłownie teraz płacze nad swoimi paznokciami", używając do tego popularnego dźwięku z TikToka. W pierwszym kadrze pokazała się w okularach przeciwsłonecznych i poruszała ustami w rytm podstawionego dźwięku, na kolejnym ukazała, jakie paznokcie chciała, a na trzecim ujawniła efekt zdobienia. Paznokcie nie tylko miały zupełnie inną długość, ale również i kształt. Poza tym kolory znacznie się różniły, a efekt nie był tym, na co liczyła i co chciała otrzymać.

Internauci skomentowali nagranie Ashley. "Modlę się za ciebie"

Nagranie wyświetlono ponad 2,8 mln razy i polubiło je ponad 492 tys. użytkowników. Wiele osób zaszokowały efekty stylizacji na paznokciach Ashley, co wyrazili w licznych komentarzach pod filmikiem. Podczas gdy jedni współczuli tiktokerce, inni napisali, że skoro widziała, że zdobienie nie idzie w kierunku jakiego oczekiwała, powinna była dać znać o tym stylistce już na etapie robienia paznokci.

Ilona Ostrowska w 'Ranczu' Ilona Ostrowska kończy 49 lat. Fani składają życzenia. "Kochamy panią"

Ej, przecież widziała, co jej robi, nie mogła powiedzieć, że coś nie tak?
Ja nie wiem, czy ona spała, jak miała robione te paznokcie, czy ciemno było?
Nie idźcie robić paznokci do dentysty.
To linia dziąseł i zęby... Nie mogę tego teraz odzobaczyć.
To wygląda, jakby przyleciał mały ptaszek i złożył jaja na twoich palcach. Modlę się za ciebie.
Więcej o: