Odrzuciła go, bo był dla niej za gruby. Po 5 latach przyszedł czas na zemstę

Anthony kilka lat temu zmagał się z nadwagą. W tamtym okresie postanowił zaprosić na imprezę dziewczynę, w której skrycie się podkochiwał. Został jednak przez nią wyśmiany. Po tym nieprzyjemnym doświadczeniu chłopak całkowicie zmienił swoje życie.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także tzw. historie z życia wzięte. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. O jednej z nich niedawno napisała redakcja serwisu Plotek.pl.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie:

Pięć lat temu odrzuciła jego zaloty. To zmotywowało go do zmian

Mimo że historia brzmi dosyć nierealnie, wydarzyła się naprawdę. Anthony w czasach swojej edukacji szkolnej miał nadwagę. Przez to był wyśmiewany przez rówieśników. W tamtym okresie chłopak podkochiwał się w Molly. Gdy odważył się i zaprosił ją na bal, został wyśmiany. Nieprzyjemne doświadczenie nie załamało jednak nastolatka. To wtedy postanowił całkowicie zmienić swoje życie. 

Przeszedł spektakularną metamorfozę

Po odrzuceniu przez dziewczynę chłopak rozpoczął pracę na swoją sylwetką. Jego metamorfoza zajęła mu około pięciu lat. Anthony nie tylko schudł, lecz także skupił się na wyrzeźbieniu ciała. Zmiana, jaką przeszedł, nie umknęła uwadze jego sympatii z lat szkolnych. Molly postanowiła odezwać się do swojego byłego adoratora. W swojej wiadomości przeprosiła go za swoje zachowanie sprzed lat. Co więcej, zaprosiła go także na kolację. Przy okazji zaznaczyła, że uważa, iż jest bardzo przystojny. Anthony po odczytaniu tych wiadomości stwierdził, że jest to idealny moment na zemstę. Umówił się z Molly, jednak ostatecznie nie pojawił się na spotkaniu. 

Więcej o: