Druhny przesadzi造 z kolorem kreacji? Panna m這da nie by豉 zachwycona. "Bez komentarza"

Panna m這da mia豉 tak obszern i ci篹k sukni, 瞠 porusza豉 si z trudem. Zrezygnowa豉 nawet z eleganckich szpilek na rzecz wygodnych sportowych but闚 ukrytych pod kreacj. Druhny mia造 豉twiej - za這篡造 kr鏒kie sukienki, jednak w nietypowym kolorze.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Przyjęło się, że w dniu ślubu to panna młoda ma błyszczeć. Świadkowe, druhny i inne kobiety biorące udział w ślubie i weselnej zabawie nie powinny próbować jej przyćmić. Dlatego to właśnie od nich oczekuje się stonowanej elegancji. Nie obowiązuje to jednak w społecznościach Romskich, gdzie wesela rządzą się innymi zasadami. 

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Druhny założyły czerwone sukienki

Na TikToku, na koncie RBCwedding można zobaczyć nagrania z e ślubów i zabaw weselnych członków społeczności Romskich w Wielkiej Brytanii. Jak widać, są to wydarzenia organizowane z ogromnym przepychem, a zabawa trwa kilka dni. Panny młode zakładają tak obszerne i strojne suknie, że trudno w nich chodzić, nie mówiąc już o weselnych tańcach. Pozostałe kobiety wyglądają w tym dniu niczym księżniczki, często próbują im dorównać siostry, kuzynki, koleżanki etc. Obowiązuje: mocna opalenizna, sztuczne długie rzęsy i efektowne fryzury. Na wspomnianym koncie opublikowano kilka nagrań ze ślubu i wesela, na którym druhny miały czerwone sukienki.  

Na innym nagraniu z tego samego wydarzenia widać, że panna młoda nie jest zachwycona. Można to jednak łączyć z wielkim stresem towarzyszącym wydarzeniu organizowanemu z tak wielkim rozmachem. Mogła być zmęczona długimi przygotowaniami i obowiązkami panny młodej. Pod nagraniem pojawiły się komentarze użytkowników TikToka. Jedna z osób napisała: "Mogłabyś postawić talerz na tej sukience", ktoś inny stwierdził: "Bez komentarza", ktoś jeszcze inny doda: "Dobrze wyglądacie". 

Wi璚ej o: