Ma 62 lata i ultra gładką skórę. Wow! Twierdzi, że to "bez filtra i bez botoksu"

Gładka i promienna skóra to marzenie wielu kobiet, szczególnie gdy zaczynają zauważać, że na ich twarzy pojawiają się zmarszczki. Można stosować na nie masę specyfików, ale te nie zawsze przynoszą efekty. Swoimi sposobami na zachowanie pięknej skóry podzieliła się pewna 62-latka. Aż trudno uwierzyć, że wśród jej trików nie pojawił się botoks.

Gym Tan to 62-letnia gwiazda TikToka. Jej profil obserwuje ponad 3,7 miliona osób. Kobieta mieszka w Kalifornii i często chwali się swoją córką. Jednak powodów do chwalenia jest znacznie więcej, a jeden z nich przyciąga szczególną uwagę. Gym ma bowiem nieskazitelną cerę. Niesamowitym jest fakt, że jej wyglądu nie zawdzięcza inwazyjnym zabiegom kosmetycznym czy botoksowi. 

Zobacz wideo Na czym polega proces starzenia skóry? Wyjaśnia lekarz

62 lata, zero botoksu i niewyobrażalnie gładka skóra

Dobre geny z pewnością w dużej mierze odpowiadają za jej wygląd, jednak Gym nie spoczywa na laurach i dba o to, by nie zepsuć tego, czym matka natura ją obdarzyła. Postanowiła podzielić się swoimi sposobami na zachowanie pięknej skóry. Nie mówi jednak o tym, co nakłada na skórę, a jak zadbać o nią od wewnątrz. Niektórzy zapewne uznają, że jej porady są niewykonalne. Trzeba jednak przyznać, że to, co mówi, ma dużo sensu. Zobaczcie sami.

 Bez filtra, bez botoksu. To moja naturalna skóra

- zaczyna Gym. Następnie wymienia cztery sposoby, które pozwalają jej zachować rześki wygląd skóry i praktycznie zero zmarszczek.

Sposoby na piękną skórę. Niewykonalne?

Śpij naprawdę dużo. Ja śpię przynajmniej przez 7 godzin.
Ruszaj się i ćwicz. Cała ta energia i tlen działają świetnie na skórę.
Jedz jak najzdrowiej. Ja staram się jeść po trochu wszystkiego: kolorowe owoce i warzywa, trochę węglowodanów. W każdym posiłku przemycam trochę protein.
Miej pozytywne nastawienie do życia. Każdego dnia budzę się pełna wdzięczności i gotowa, by uczyć się nowych rzeczy. Uważam, że optymizm promieniuje przed naszą skórę.

W komentarzach aż zawrzało od zachwytów. Wiele osób nie mogło ukryć zaskoczenia pięknym wyglądem tiktokerki, a przede wszystkim faktem, że zupełnie nie poprawiała urody. - Uwielbiam to, że nie używasz botoksu. Nie, żeby było w nim coś złego, ale nic złego nie ma też w starzeniu się - napisała jedna z obserwatorek profilu, a inna dodała: - Nasza skóra to obraz tego, co dzieje się w naszym wnętrzu.

Więcej o: