Chce ukryć, że jest wyższa od chłopaka. Garbi się i ugina nogi. "Różnica wzrostu jest urocza"

Liz jest modelką i mierzy ponad 180 cm, a jej chłopak ma 165 cm. Wysoki wzrost Liz był tematem nagrania na jej profilu. Pokazała, w jaki sposób niweluje na filmach dzielącą ich różnicę wzrostu, co nie spodobało się internautom.

Liz Seibert prowadzi na TikToku konto, gdzie obserwuje ją niemal milion osób. Modelka może pochwalić się nie tylko świetną sylwetką i formą fizyczną, ale także wysokim wzrostem. Kobieta wrzuciła do sieci nagranie, które niekoniecznie spodobało się jej obserwatorom i obserwatorkom.

Zobacz wideo Jak wyglądały kulisy Top Model? "Życie prywatne i problemy też były poruszane"

Jest wyższa od swojego chłopaka o 15 centymetrów. Pokazała, w jaki sposób ukrywa różnicę wzrostu na filmach

Liz prowadzi na TikToku kanał, gdzie pokazuje stylizacje i dzieli się szczegółami ze swojego życia. Niedawno umieściła na profilu film, na którym pokazała, w jaki sposób radzi sobie z dzielącą ją z partnerem różnicą wzrostu.

Modelka jest bowiem wyższa od swojego partnera o 15 cm. Liz pokazała, że gdy stoi obok chłopaka, ugina nogi i lekko się garbi. Nagranie nie spodobało się niektórym internautom i internautkom. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Garbi się, aby ukryć, że jest wyższa od partnera. "Nie pozwól ludziom myśleć, że dziewczyny muszą być niższe od swoich chłopaków"

Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, a najważniejszy jest charakter i osobowość drugiej osoby, dlatego nagranie Liz nie spotkało się z przyjemnym odbiorem. Zdaniem niektórych obserwatorów i obserwatorek kobieta nie powinna ukrywać swojego wyglądu ani się go wstydzić. Film jest żywo komentowany, a do tej pory polubiło go ponad 400 tysięcy osób. 

Różnica wzrostu jest urocza. Nie musisz ukrywać wzrostu tylko po to, żeby innym to odpowiadało.
Po prostu stój normalnie i nie pozwól ludziom myśleć, że dziewczyny muszą być niższe od swoich chłopaków.
Mnie się podoba, gdy dziewczyna jest wyższa od faceta. Fajnie to wygląda.
Dlaczego to robisz?
Nie musisz tego robić, moja dziewczyna jest ode mnie dużo wyższa i po prostu to akceptujemy, to słodkie.
Więcej o: