Noś sandałki jak Cichopek i Siwiec, a twoje nogi będą wyglądać na dłuższe. Efekt? Wow!

Na co dzień marzysz o optycznym wydłużeniu nóg i poszukujesz sposobu na zwiększenie swojej pewności siebie? Niezawodnym na to rozwiązaniem będzie wybór butów, na które już jakiś czas temu postawiły Katarzyna Cichopek i Natalia Siwiec! Obuwie w stylu gwiazd doda ci pewności siebie i zapewni efekt "wow", którym będziesz zachwycać.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć — długie nogi to niewątpliwe wyjątkowo estetyczny atut, którym nie wszystkie z mogą się pochwalić na co dzień. Co, jednak jeżeli dowiedziałabyś się, że istnieje pewien prosty trik, który pomoże ci osiągnąć ten efektem bez konieczności ćwiczeń czy zabiegów kosmetycznych? Wystarczy, że weźmiesz przykład z dwóch stylowych i modnych celebrytek — Katarzyny Cichopek i Natalii Siwiec. 

Gwiazdy postawiły na pewne stylowe buty, które nie tylko dodadzą gracji i elegancji każdej kobiecie, ale również sprawia, że nogi wydadzą się znacznie dłuższe. Brzmi ciekawie, prawda? Podpatrz styl Cichopek i Siwiec, które z powodzeniem wykorzystują obuwie do optycznego wydłużania nóg. 

Marzysz o błyskawicznym efekcie długich nóg? Postaw na buty w stylu Katarzyny Cichopek i Natalii Siwiec

Okazuje się, że zarówno Katarzyna Cichopek jak i Natalia Siwiec, postawiły na beżowe sandałki na szpilce. Nie zadziało się to jednak bez powodu! Beżowe sandałki na szpilce to prawdziwy klasyk, który pasuje do różnych stylizacji oraz okazji. 

 

Co więcej, te z nas, które już wcześniej zdecydowały się na zaopatrzenie garderoby w te wyjątkowe buty, doskonale wiedzą, że niezależnie od tego, do czego je założymy, sandałki te dadzą nam pewności siebie, a także… wydłużą optycznie nogi!

Dlaczego warto wybrać właśnie beżowe sandałki na obcasie? Lista ich atutów nie ma końca!

Wciąż zastanawiasz się, czy warto postawić na beżowe sandałki na szpilce? Lista ich atutów wydaje się nie mieć końca!  Przede wszystkim, wysoka obcas daje wrażenie dłuższych nóg. Zwiększa to proporcje ciała, nadając sylwetce harmonijny wygląd. Ponadto beżowy kolor sandałków jest uniwersalny i pasuje do wielu innych barw, co sprawia, że są one bardzo wszechstronne i łatwe do zestawienia z różnymi stylami ubrań.

 

Nie można zapomnieć również o elegancji, którą wnoszą beżowe sandałki na szpilce do każdej stylizacji. Nie ważne więc co masz na sobie, buty te każdemu ubraniu wodza szyku i klasy, czyniąc w ten sposób nasz cały look bardziej wyrafinowanym. Bez względu na to, czy jesteś na ważnym spotkaniu biznesowym, randce czy imprezie, beżowe sandałki na szpilce zawsze będą strzałem w dziesiątkę.

Więcej o: