65-letnia Sharon Stone pozuje w skąpym bikini. "Nigdy nie byłaś bardziej zmysłowa"

Sharon Stone opublikowała zdjęcie w skąpym bikini w zwierzęcy print, które zachwyciło jej fanów. W krótkim czasie post zdobył ponad 200 tysięcy polubień. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazda.

Sharon Stone jest jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek, która międzynarodową sławę zyskała za sprawą roli w "Nagim instynkcie". W 1995 roku magazyn "Empire" wybrał ją jako jedną ze stu najseksowniejszych gwiazd w historii filmu. W październiku 1997 znalazła się natomiast w gronie stu najlepszych gwiazd filmowych wszech czasów. W ostatnich latach aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie zdobył ponad 3,7 mln obserwatorów.  

Zobacz wideo Kazadi o wyglądzie w show-biznesie:

Sharon Stone pozuje w skąpym bikini

Sharon Stone w tym roku skończyła 65 lat. Jednak mimo upływu czasu, aktorka nadal zachwyca świetną formę. Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie w skąpym bikini w zwierzęcy print, które zachwyciło jej fanów. W krótkim czasie post zdobył ponad 200 tysięcy polubień. "Królowo, nigdy nie byłaś bardziej zmysłowa", "Ikona" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod zdjęciem aktorki. 

 

Sharon Stone o medycynie estetycznej

Jakiś czas temu gwiazda randkowała z młodszym od siebie mężczyzną. Jak wyznała w jednym z wywiadów, gdy partner dowiedział się, że gwiazda nie zamierza tak mocno ingerować w swój wygląd, zrezygnował z ich znajomości. - Widziałam go po tym jeszcze jeden raz, ale nie był już zainteresowany spotykaniem się ze mną - powiedziała Sharon Stone. - Jeśli nie widzisz we mnie więcej niż to, znajdź drogę do wyjścia - podsumowała. Aktorka zmieniła swoje postrzeganie medycyny estetycznej, gdy w 2001 roku przeszła udar i musiała poddać się wielu zastrzykom z botoksem. - Bywały okresy tej super sławy, kiedy przyjmowałam botoks, wypełniacze i podobne, a potem miałam masywny udar mózgu i musiałam dostać ponad 300 zastrzyków z botoksem, żeby jedna strona mojej twarzy ponownie się ukazała - opowiedziała.

Więcej o: