Horoskop dzienny - 28 maja. Co może się wydarzyć w niedzielę? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 maja. Baran powoli wraca do formy. Koziorożec zapunktuje w związku. Wodnik poczuje się niepewnie. A Twój znak zodiaku jak poradzi sobie w tę niedzielę?

Horoskop dzienny – Baran

Baran powoli wraca do formy. Najwyższy czas, bo ostatnie tygodnie nie były dla Ciebie łaskawe. Kiedy lepiej się poczujesz, zobaczysz, że wiele rzeczy przyjdzie Ci z ogromną łatwością. Nie rezygnuj z tego pod żadnym pozorem!

Horoskop dzienny – Byk

Byka najdą wątpliwości. Może chodzić o jakąś sprawę kluczową dla Twojej kariery lub życia prywatnego. Nie będziesz miała/miał żadnego wsparcia, bo nikt nie zrozumie Twojego problemu – nawet najbliżsi przyjaciele. Tę batalię stoczysz sama/sam.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta poczują się zagubione. Zamieszanie, które powstanie wokół Ciebie, sprawi, że w Twojej głowie zapanuje chaos. Zupełnie nie będziesz wiedziała/wiedział, po której stronie się opowiedzieć, a wiadomości, które usłyszysz, wydadzą Ci się absurdalne.

Horoskop dzienny – Rak

Rak wreszcie poczuje, że coś może. Ostatnio byłaś/byłeś bardzo bezradna/bezradny i nie potrafiłaś/potrafiłeś powiedzieć, czego tak naprawdę oczekujesz od życia. Obecnie jasno określiłaś/określiłeś, co powinno się znaleźć na Twojej liście przetrwania.

Horoskop dzienny – Lew

Lew zwęszy towarzystwo. Będzie Ci ono dzisiaj bardzo potrzebne, bo musisz trochę odreagować, wyjść do ludzi, zapomnieć o tym, co się ostatnio stało. Nie możesz wiecznie żyć przeszłością, choć to na razie bardzo trudne. Zaufaj swojemu przeznaczeniu.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

 Horoskop dzienny – Panna

Panna nie zniesie dziś krytyki. Wszyscy, którzy wyrażą jakieś nieprzychylne opinie na Twój temat, spotkają się z jawną agresją z Twojej strony. Nie musisz się zawsze powstrzymywać – pamiętaj, że masz prawo do wyrażania własnego zdania.

Horoskop dzienny – Waga

Waga zapamięta wszystkie cudze potknięcia. Zrobi to, by móc później lepiej się zaprezentować i jednocześnie zdyskredytować innych. Nie możesz cały czas komuś ustępować, bo nie o to chodzi – inni muszą znać Twoje zdanie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion będzie się martwić o swoją pozycję zawodową. Możliwe, że na horyzoncie pojawi się jakaś osoba o podobnych zainteresowaniach do Ciebie. Wcale nie musi być godnym przeciwnikiem, a jednak Twoja wyobraźnia odpowiednio Cię nakręci.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec zapunktuje w związku. Przygotujesz jakąś miłą niespodziankę dla swojej drugiej połówki, a ta nie będzie w stanie wyjść z podziwu. Pamiętaj jednak, że Twoim głównym celem jest zaspokojenie jej potrzeb. Nic innego Cię nie obchodzi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec dostanie zastrzyk energii. Dzięki niemu zdołasz osiągnąć to wszystko, czego nie zrobiłaś/zrobiłeś wczoraj. Ciesz się, że nie zostało tego wiele i że już wkrótce zaczniesz nowy rozdział życia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik  poczuje się niepewnie. Tak naprawdę nie zdołasz stwierdzić, czy ci, którzy Cię otaczają, są Ci rzeczywiście przychylni. Zdecydowanie uważaj na to, co mówisz i robisz, by nikt nie wykorzystał tego przeciwko Tobie.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby przyznają się do błędu. Wraz z tym nadejdzie skrucha i wyrzuty sumienia. Czy uda Ci się przekonać do nich innych? Prawdopodobnie dostrzegą Twoją szczerość i spojrzą na Ciebie trochę przychylniejszym wzrokiem.

Zobacz też: Te znaki zodiaku nie umieją się rozstawać. Często trwają w związku, mimo że uczucie dawno wygasło

Więcej o: