Horoskop dzienny - 29 maja. Co może się wydarzyć w poniedziałek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 maja. Bliźnięta zostaną dziś docenione. Lew będzie narażony na pewien dyskomfort. A Twój znak zodiaku, w jaki sposób wejdzie w nowy tydzień? Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek.

Horoskop dzienny – Baran

Baran poczuje wiatr w żaglach. Będziesz myśleć pozytywnie i ani razu nie obejrzysz się na innych. Dla Ciebie liczy się to, co tu i teraz, niezależnie od tego, jakie przyniesie ostatecznie konsekwencje. Czegokolwiek nie zrobisz, na pewno Ci się poszczęści.

Horoskop dzienny – Byk

Byk otrzyma jakąś propozycję zawodową. Będziesz się wahać, czy z niej skorzystać, czy raczej ją zignorować. Pamiętaj jednak, że do odważnych świat należy i jeśli Ty nie będziesz miała/miał w sobie dość samozaparcia, żeby spróbować, ktoś inny na pewno skorzysta za Ciebie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta zostaną dziś docenione. Właśnie dlatego możesz liczyć na przyjęcie do jakiegoś zespołu, który dotąd wiecznie Cię odtrącał. Jego członkom spodobają się Twoje pomysły i będą chcieli je wcielać w życie. To Twoja szansa – nie zmarnuj jej.

Horoskop dzienny – Rak

Raka czeka dziś sporo pracy. Zrobisz wszystko, by zwrócić na siebie uwagę przełożonego i osób, na których chcesz zrobić wrażenie. Na pewno nie będzie to proste, ponieważ poprzeczka jest ustawiona naprawdę wysoko. Rób jednak swoje i się nie poddawaj. Najwyższy czas wziąć się za siebie, by osiągać kolejne cele w życiu.

Horoskop dzienny – Lew

Lew będzie narażony na pewien dyskomfort. Na wierzch wypłynie jakiś temat, który już od dłuższego czasu jest dla Ciebie niewygodny. Niestety, z tego powodu przyjdzie Ci odpowiadać na wiele przykrych pytań, od których nie zdołasz się wykręcić. Dobrze zrobisz mówiąc prawdę – kłamstwa mogą zaszkodzić Twojej karierze.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Panna zdoła w końcu uporządkować swoje sprawy sercowe. W związku uda się zażegnać jakiś konflikt, z którym borykaliście się już od dawna. Szczera rozmowa załatwi naprawdę wiele i pozwoli Ci wreszcie odetchnąć z ulgą.

Horoskop dzienny – Waga

Waga odzyska poczucie swojej wartości. Nagle zrozumiesz, jak wiele możesz i z radością zawalczysz o siebie i swoją przyszłość. Skończysz z obawami o to, że coś Ci nie wyjdzie, a inni przestaną się Ciebie czepiać, widząc, jak pewna/pewny jesteś swego.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion zdecyduje się na kolejne obowiązki. A wszystko po to, by pokazać się z jak najlepszej strony i utwierdzić innych w przekonaniu, że potrafisz radzić sobie z wyzwaniami. Kiedy w końcu to zrozumieją, zaczną podchodzić do Ciebie nieco inaczej i być może wtedy lepiej się dogadacie.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec otrzyma jakieś dobre wiadomości. Ktoś z rodziny doniesie Ci o czymś, co znacznie poprawi Ci humor. Możliwe, że dzięki temu uda Ci się porozmawiać o jakiejś bardzo ważnej sprawie, na którą nie starczało Ci dotąd odwagi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec pozna nowe osoby. Spotkania z nimi będą dla Ciebie bardzo budujące i przyniosą pewien przełom. Możliwe, że niektórzy z nowych znajomych pozostaną z Tobą na dłużej, odgrywając bardzo ważne role w Twoim życiu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik  będzie triumfować. Wreszcie Twoje wysiłki zostaną docenione, a ta osoba, która szkodziła w zespole, zauważona i odsunięta od projektu. Co więcej, narodzi się szansa wprowadzenia w życie Twoich pomysłów. Uważaj tylko, żeby nie pęknąć z dumy.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby mogą mieć trudny poniedziałek. Twoje podejrzenia niestety się sprawdzą i będziesz musiała/musiał zmierzyć się z czymś, na co nie jesteś do końca gotowa/gotowy. Zbierz się w sobie, by wykonać wszystkie polecenia, które zostaną wydane. Im sprawniej to zrobisz, tym lepiej.

Zobacz też: Te znaki zodiaku czeka rozstanie. Kontynuowanie związku może okazać się bezsensowne

Więcej o: